Side Alegria Hotel & SPA

*****+
9.1
Turecko, Side, Kumkoy
Termín: 31.8.2019 - 7.9.2019 (8 dní)
Strava: all inclusive
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 21 990,00 Kč
Cena po slevě: 17 590,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Hotel Side Alegria je stálicí v naší nabídce již několik let. Vynikající strava, skvělá poloha v středisku Kumköy, jen 4 km od historického centra městečka Side a profesionální služby v celém hotelu jsou těmi hlavními přednostmi. Ubytování je poskytováno v hlavní budově a ve dvou přilehlých blocích. Bar je k dispozici nejen u bazénu, ale i na 200 m vzdálené pláži, na kterou se můžete pohodlně dopravit hotelovým minibusem vícekrát za den. Pobřežní promenáda vás zavede až k historickým památkám v Side. Okouzlí vás na ní typické turecké obchůdky, silné vůně orientu a hovorní obchodníci připraveni smlouvat. V sezóně 2019 mění hotel svůj koncept a stává se hotelem pouze pro dospělé nad 18 let.

Aeolus kategorie

*****

Oficiální kategorie

*****

Kapacita

295 pokojů

Pláž

200 m, soukromá písečná pláž (bar na pláži; lehátka, slunečníky, matrace a osušky – zdarma)

Vybavení / Sport / Zábava

vstupní hala s recepcí 3 výtahy v hlavní budově TV koutek WiFi v lobby (zdarma) hlavní restaurace lobby bar bar u bazénu snack bar na pláži á la carte restaurace 2 venkovní bazény vnitřní bazén lehátka, slunečníky, matrace u bazénu zdarma, osušky za poplatek turecké lázně diskotéka fitness stolní tenis stolní fotbal • plážový volejbal denní a večerní animace minibus na pláž za poplatek: sauna masáže vířivka kadeřnictví vodní sporty na pláži služby lékaře kulečník tenisový kurt internetová kavárna telefon / fax • trezor čistírna různé obchody

Ubytování / Vybavení

dvoulůžkové pokoje ve vedlejší budově • jednolůžkové a pohodlné 2-3 lůžkové pokoje v hlavní budově • individuální klimatizace • WiFi • koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů) • TV / SAT • telefon • minibar (při příjezdu doplněný vodou) • trezor (za poplatek) • balkon nebo terasa

Stravování

all inclusive


www

Cena zahrnuje

 U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA – ANTALYA – PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (v hotelech probíhá podle vlastních předpisů, nemusí probíhat denně), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Předběžná cenová kalkulaceNejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.