Studia Stratos

Řecko, Zakynthos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

V klidné části vyhledávaného letoviska Laganas stojí dům Stratos. Obklopuje ho pěstovaná zahrádka plná zeleně, kde si můžete užívat pohodovou dovolenkovou atmosféru. Živé centrum s obchůdky, restauracemi a minimarketem však máte kdykoliv nadosah. Velkou výhodou je nepochybně i krásná písčitá pláž jen 120m od ubytování. V sousedství také najdete bazény, které můžete využívat za konzumaci. Studia pro 2-3 osoby jsou komfortní a právě po rekonstrukci. Mnoh z vás jistě potěší i WiFi připojení zdarma.

Aeolus kategorie

2 klíče

Oficiální kategorie

2 klíče

Pláž

cca 120 m, písečná pláž, lehátka a slunečníky za konzumaci nebo za poplatek

Ubytování / Vybavení

studia pro 2-3 osoby • kuchyňka se základním vybavením a ledničkou • TV • koupelna, WC • klimatizace za poplatek • balkon nebo terasa • WiFi zdarma • trezor za poplatek

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA – ZAKYNTHOS – PRAHA nebo BRNO nebo OSTRAVA
, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

  komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den 
Nejnovější akce
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.