Studia Lukas

9.3
Řecko, Zakynthos, Tragaki
Termín: 24.9.2019 - 4.10.2019 (11 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Brno)
Základní cena: 9 290,00 Kč
Cena po slevě: 7 550,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Spolupráci s domem Lukas jsme zahájili již před dlouhými 19 lety. Od té doby je nedílnou součástí naší nabídky se 100% spokojenými klienty. Stojí přímo na písečné pláži, všechna prostorná a renovovaná studia mají výhled na moře a jsou určena pro dvojice i pro 4-členné rodiny. Pro komfort hostů je samozřejmě k dispozici i bazén, velká zelená zahrada a blízká oblíbená taverna Ambula, patřící také majiteli domu. Ne náhodou je Lukas jedním z našich nejpopulárnějších domů. Jen smutnější poznámka především pro pravidelně se vracející klienty: V sezóně 2019 budou z celkové kapacity 12 studií pro naše klienty k dispozici pouze 3, kvůli enormnímu zájmu švédských klientů. Předpokládáme proto, že budou velmi brzy vyprodána.

Aeolus kategorie

****

Oficiální kategorie

***

Kapacita

12 studií

Pláž

cca 50 m přímo od balkonu domů písečná pláž Ambula

Ubytování / Vybavení

zrekonstruovaná studia pro 2 osoby v přízemí a patře situovaná ve starší budově (bližší k bazénu), v některých možnost 1 přistýlky pro dítě • kuchyňský kout • lednička • základní nádobí • koupelna (sprcha, WC) • balkon nebo terasa • dětská postýlka na vyžádání zdarma • klimatizace (za poplatek) • nová budova: studia pro 4 osoby s opticky oddělenou ložnicí (manželská postel + 2 přistýlky), všechna v přízemí • stejné vybavení jako studia ve starší budově • výhled na moře • WiFi zdarma

Stravování

bez stravy (možnost doplatit si večeře v taverně Ambula)

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA – ZAKYNTHOS – PRAHA nebo BRNO nebo OSTRAVA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den.
Předběžná cenová kalkulaceNejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.