Studia Three Brothers

Řecko, Naxos, Plaka
Termín: 5.6.2020 - 16.6.2020 (12 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 18 590,00 Kč
Cena po slevě: 16 917,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Ostrov Naxos patří v souostroví Kyklady bezesporu mezi ty nejkrásnější. I když exclusivnímu soustroví Řecka vévodí ostrov Santorini, na Naxu naleznete mnohem více krásných pláží, uvolněné prázdninové tempo a především mnohem méně turistů. A k tomu všemu vás ve Three Brothers čeká jedno z nejmalebnějších ubytování na ostrově. Dům byl vystavěn s respektem ke zdejší ostrovní architektuře, s úctou k přírodě, v harmonii s moderními potřebami současných prázninových návštěvníků a to přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, v klidné oblasti Plaka. Ze všech pokojů se naskýtá výhled na moře, v zahradě jsou zákoutí zvoucí k posezení i dětské hřiště a k domu patří i vyhlášená taverna ležící u pláže, na kterou je to z domu jen pár kroků. Na recepci je k dispozici internet a WiFi, trezor, akceptují platební karty a k dispozici jsou služby prádelny. Využít můžete i školu kitesurfingu a vodní sporty na pláži. Podél pláže se soustředí i další taverny, bary, minimarkety (cca 50 m) a supermarkety, nejbližší je vzdálen cca 400 m. Do hlavnímo města je to necelých 8 km a autobusová zastávka je 10 m od domu.

Aeolus kategorie

***

Oficiální kategorie

**

Pláž

přímo u krásné písečné pláže s lehátky a slunečníky (za poplatek nebo konzumaci), s možnostmi vodních sportů (do 50 m od moře)

Ubytování / Vybavení

komfortní a prostorná studia s vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, trezor, balkon nebo terasa s přímým nebo bočním výhledem na moře

Stravování

bez stravy

www

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – PAROS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Cena nezahrnuje

Komplexní cestovní pojištění 62,-Kč/os./den

Povinné příplatky

pobytová taxa 1,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Poznámka


Tranfer na ostrov Naxos

U zájezdů na Naxos je přílet na ostrov Paros. Transfer z letiště do přístavu trvá cca 10 minut, plavba trajektem na Naxos cca 45 minut a následný transfer je autobusem nebo taxi, pobytová místa jsou vzdálena cca 8 km od přístavu na Naxu. Je třeba vzít na vědomí možnost časových odchylek vzhledem k časům příletů a odletů, počasí a harmonogramu trajektů. V případě čekání na loď v přístavu na Parosu se můžete osvěžit koupáním na nedaleké pláži, projít si malebné městečko nebo posedět v některé z blízkých a útulných taveren, tak nezapomeňte dobrou náladu a plavky přibalit do příručního zavazadla, vždyť vaše řecká dovolená začíná hned vystoupením z letadla!

Povolený váhový limit odbavených zavazadel je 15 kg na osobu!

Předběžná cenová kalkulace Nejnovější akce
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.