Studia Golden Silence

Řecko, Naxos, Agios Prokopios
Termín: 5.6.2020 - 16.6.2020 (12 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 17 790,00 Kč
Cena po slevě: 17 790,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Na jednom z nejhezčích ostrovů souostroví Kyklady, na Naxosu, kde se hory potkávají se zelení olivových hájů, malebnými políčky a tyrkysovým mořem, v Agios Prokopios, naleznete dům Golden Silence. Jeho jméno hovoří za vše. Ráj pro všechny, kteří o své dovolené chtějí uniknout z hektického každodenního ruchu a chtějí strávit dny v klidném ostrovním tempu. Krátká procházka jen necelých 350 m od nádherné od pláže a tím i plážových barů a restaurací vám umožní dobít pomyslné baterky v klidu, v objetí přírody s malebnými výhledy do okolní krajiny a na moře. Ale samozřejmě s WiFi připojením. Přitom jen 100 m od domu je vzdálen velký supermarket a do centra hlavního města a přístavu je to jen 3,5 km. Západy slunce jsou zde zkrátka nezapomenutelné a přitom se jedná o cenově nejvýhodnější dům z naší nabídky, kde naleznete víc než čekáte.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

*

Pláž

350 m pláž se zlatým pískem Ag. Prokopios, vodní sporty, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení

jednoduše ale účelně zařízená prostorná rustikální dvoulůžková studia s přistýlkou (rozkládací gauč) s kuchyňským koutem, ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, prostorný balkon nebo terasa s výhledem na moře nebo do okolí

Stravování

bez stravy

www

www.goldensilence.gr

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – PAROS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Poznámka

Tranfer na ostrov Naxos

U zájezdů na Naxos je přílet na ostrov Paros. Transfer z letiště do přístavu trvá cca 10 minut, plavba trajektem na Naxos cca 45 minut a následný transfer je autobusem nebo taxi, pobytová místa jsou vzdálena cca 8 km od přístavu na Naxu. Je třeba vzít na vědomí možnost časových odchylek vzhledem k časům příletů a odletů, počasí a harmonogramu trajektů. V případě čekání na loď v přístavu na Parosu se můžete osvěžit koupáním na nedaleké pláži, projít si malebné městečko nebo posedět v některé z blízkých a útulných taveren, tak nezapomeňte dobrou náladu a plavky přibalit do příručního zavazadla, vždyť vaše řecká dovolená začíná hned vystoupením z letadla!

Povolený váhový limit odbavených zavazadel je 15 kg na osobu!


Nepovinné příplatky

Komplexní cestovní pojištění 69,-Kč/os./den
Předběžná cenová kalkulace Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.