Studia Agia Anna

Řecko, Naxos, Agia Anna
Termín: 5.6.2020 - 16.6.2020 (12 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 17 990,00 Kč
Cena po slevě: 17 990,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Každá země má své územní klenoty a mezi ty řecké bezesporu patří souostroví Kyklady. Na jednom z nejhezčích kykladských ostrovů, na ostrově Naxos, v malebné vesniččce Agia Anna se nachází stejnojmenná studia. Od jedné z nejhezčích písečných pláží na ostrově s plážovým servisem a vodními sporty je dělí jen zahrada a cesta. V okolí domu naleznete taverny, bary, minimarket, Ag. Anna zvolna navazuje na Ag. Prokopios s další hezkou pláží i možnostmi zábavy a od hlavního města je vzdálená necelých 8 km. V zahradě jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, v objektu je recepce a Wifi zdarma u recepce a ve snídaňové místnosti. V sousedství se nachází vyhlášená taverna s místními specialitami.

Aeolus kategorie

**+

Oficiální kategorie

**

Pláž

necelých 20 m, písečná s lehátky a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení

sympatická dvoulůžková studia s malým kuchyňským koutem, ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, SAT/TV, trezor k dispozici na recepci (zdarma), balkon nebo terasa

Stravování

bez stravy

www

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – PAROS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 1,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Poznámka

Tranfer na ostrov Naxos

U zájezdů na Naxos je přílet na ostrov Paros. Transfer z letiště do přístavu trvá cca 10 minut, plavba trajektem na Naxos cca 45 minut a následný transfer je autobusem nebo taxi, pobytová místa jsou vzdálena cca 8 km od přístavu na Naxu. Je třeba vzít na vědomí možnost časových odchylek vzhledem k časům příletů a odletů, počasí a harmonogramu trajektů. V případě čekání na loď v přístavu na Parosu se můžete osvěžit koupáním na nedaleké pláži, projít si malebné městečko nebo posedět v některé z blízkých a útulných taveren, tak nezapomeňte dobrou náladu a plavky přibalit do příručního zavazadla, vždyť vaše řecká dovolená začíná hned vystoupením z letadla!

Povolený váhový limit odbavených zavazadel je 15 kg na osobu!

Nepovinné příplatky

Komplexní cestovní pojištění 69,-Kč/os./den
Předběžná cenová kalkulace Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.