Kombinovaný zájezd Lefkada

Řecko, Lefkada, Lefkada
Termín: 27.5.2020 - 5.6.2020 (10 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: autobusová
Základní cena: 7 690,00 Kč
Cena po slevě: 6 844,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Program zájezdu

Termín:

27.5. - 5.6., 10 dní / 8 nocí

Odjezd autobusem z Brna

Přílet do Brna

Ubytování: studia No Name

 


U posezónních termínů (v září/říjnu) program platí opačně, tj. letecky z Prahy, Brna, Ostravy nebo Bratislavy (dle popisu v tabulce) do vybrané destinace v Řecku. Zpět autobusem přes Makedonii – Srbsko – Maďarsko – Slovensko do uvedeného cílového místa v ČR.


U zájezdu vede celá trasa autobusem po pevnině.

Cena zahrnuje

dopravu (autobus, letadlo, případně trajekt), transfery, ubytování na příslušný počet nocí v souladu s Všeobecnými smluvními podmínkami (v základní ceně je zahrnuto ubytování ve studiích, která určí CK), úklid (ve studiích může být úklid a výměna ložního prádla jen na začátku pobytu), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, poplatek za pozemní služby, palivový příplatek.


Poznámka

Pobyt na místě je podle uvedeného počtu nocí s možností zakoupení fakultativních výletů. V souvislosti se změnami harmonogramu trajektů nebo s jinými neočekávanými událostmi má CK Aeolus právo posunout termíny zájezdů o 1 – 3 dny. Trasy a nástupní místa autobusů mohou být doplněny podle počtu klientů, resp. požadavků skupiny účastníků.


Vezměte prosím na vědomí, že u zájezdů na Kalymnos a Krétu s trajektem z Athén je doba plavby delší a kromě první noci v autobusu může být i druhá noc ještě během cesty na trajektu.


1. při přepravě lodí/trajektem autobus zůstává v přístavu a proto si během plavby každý klient zodpovídá za svá zavazadla sám.

2. plavba trajektem může být noční.Nepovinné příplatky

- ve vybraných destinacích je možnost výběru konkrétního studia za příplatek (informace na www.aeolus.cz nebo v našich kancelářích)

- možnost doobjednat místenky v autobuse za 280,- Kč

- komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den


Příplatek za ubytování v 3* hotelu , s polopenzí 8.590,- Kč
Předběžná cenová kalkulace Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.