Studia Gliko Oniro

8.4
Řecko, Karpathos, Lefkos
Termín: 23.8.2019 - 3.9.2019 (12 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 17 790,00 Kč
Cena po slevě: 14 150,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Gliko Oniro znamená v překladu sladké sny, které se vám v tomto příjemném prostředí budou zaručeně zdát. Dvoupatrový dům je postavený terasovitě v kopci. Vedou k němu kamenné schody a díky vyvýšené poloze poskytuje každé studio výhled na moře a hlavní pláž Lefkosu. Již zmiňovaná písečná pláž je vzdálená asi 170 m, nejbližší minimarket je přímo pod schody a do centra vesničky je to jen 300 m. Majitelem je místní rybář, jehož rodina vlastní vyhlášenou rybí tavernu Captain´s Home, která stojí na konci přístavu. Taverna má terasu přímo nad mořem a hostům domu Gliko Oniro obvykle nabízí slevu z účtu.


Aeolus kategorie

**+

Oficiální kategorie

**

Kapacita

10 studií

Pláž

písečná pláž Limani 170 m

Ubytování / Vybavení

prostorná studia v přízemí domu pro 2 osoby s možností jedné přistýlky (3. lůžko je v kuchyňské části) • dřevěný rustikální nábytek • kuchyňský kout se základním vybavením • lednička • koupelna (sprcha, WC) • trezor (za poplatek) • terasa s výhledem na moře •  bezplatné WiFi • klimatizace za poplatek je možná jen ve studiích na poschodí, jejich dostupnot je však jistá pouze na místě po dohodě s majitelem

Stravování

bez stravy

www

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní balíček cestovního pojištění včetně storna zájezdu 62,- Kč/ os / den

Předběžná cenová kalkulaceNejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.