Hodnocení: 8.7

Studia Blue Swan

Řecko, Karpathos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

Studia Blue Swan byly postaveny jen 100 m nad zálivem Potali ve vesničce Lefkos. Svým hostům nabízejí studia pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem, které jsou situovány nad nejznámější tavernou vesnice. Vaří zde dvě starší dámy, které si mezi sebou konkurují v přípravě řeckých specialit. Pro vaše chuťové pohárky to bude dokonalý požitek. Z balkonů se vám naskytne úžasný výhled na moře s panoramatem, který ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek z originálního ostrova Karpathos. Blue Swan je výbornou variantou pro všechny ty, kteří hledají autentické ubytování a chutě Řecka.

Aeolus kategorie

***

Oficiální kategorie

***

Kapacita

12 studií

Pláž

100 m od písečné pláže Potali, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení

2-3 lůžková studia (3. lůžko je přistýlka) • kuchyňský kout se základním nádobím a ledničkou • klimatizace za poplatek • koupelna s WC • fén • trezor za poplatek • balkon nebo terasa se zahradním nábytkem • WiFi zdarma • dětská postýlka za poplatek (3 EUR / noc)

Stravování

polopenze - servírované snídaně a večeře v taverně pod domem

www

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní balíček cestovního pojištění včetně storna zájezdu 62,- Kč/os./ den

Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.