Hodnocení: 8.6

Studia Avra

Řecko, Kalymnos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

Studii Avra jistě potěšíme všechny, kteří mají rádi autentické řecké ostrovy, mezi které Kalymnos rozhodně patří. Když cestou z hlavního města Pothia přejedete hory, objeví se před vámi dechberoucí panorama ostrova Telendos čnícího z moře a pobřeží Kalymnosu s letovisky Massouri a Myrties. Myrties je menší a klidnější, je v něm malý přístav, ze kterého vyplouvají loďky na Telendos, kde najdete hezké pláže včetně nudistické. Kousek od přístavu, jen pár kroků u oblázkové pláže, stojí jednoduchá rodinná studia Avra. Vedle nich je restaurace, která patří majitelům, a kde si můžete vychutnávat řeckou kuchyni. V okolí je pár dalších taveren a minimarket. Do centra živějšího Massuri se dostanete procházkou asi po 1 km, ale obě letoviska na sebe plynule navazují a podél cesty se soustředí vše důležité. Jen asi 400 m od studií je další vyhlášená pláž ostrova - Melitzachas, autobusová zastávka je cca 50 m.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

**

Kapacita

6 studií

Pláž

přímo u oblázkovo-štěrkové pláže, plážový servis za poplatek

Ubytování / Vybavení

jednoduchá, účelně zařízená dvoulůžková studia s možností přistýlky s výhledem na moře • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna (sprcha, WC) • klimatizace (za poplatek)

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA nebo BRNO – KOS – PRAHA nebo BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.