Studia Andromeda

9.2
Řecko, Kalymnos, Kantuni
Termín: 9.6.2020 - 19.6.2020 (11 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 12 990,00 Kč
Cena po slevě: 11 301,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Jedním z lákadel okouzlujícího tradičního řeckého ostrova Kalymnos je to, že je poměrně hornatý, což oceňuje mnoho turistů a našich klientů lezců. Letovisko Kantouni však bylo zbudováno snad na jediném rovinatém místě Kalymnosu, podél dlouhé písečné pláže, čímž umožňuje užívat si krás tohoto ostrova i lidem se ztíženou pohyblivostí nebo rodinám s malými dětmi. Samotná pláž je lemovaná útesy a na jednom z nich se nachází malý klášter sv. Kříže, kde údajně sv. Jan sepsal část Apokalypsy. Jen cca 50 m od pláže na samém začátku Kantouni se nachází v malé zahradě dvě typické modrobílé budovy studií Andromeda. V okolí naleznete obchůdky i restaurace, do centra letoviska se dostanete procházkou po pláži nebo uličkami po cca 300 m. Nedaleko je autobusová zastávka, odkud se můžete svézt do hl. města Pothia vzdáleného 5 km nebo do oblíbeného letoviska Massouri.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

*

Kapacita

10 studií

Pláž

cca 50 m písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Ubytování / Vybavení

příjemná rustikální studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna (sprcha, WC) • klimatizace • WiFi zdarma • dětská postýlka na vyžádání zdarma • balkon nebo terasa, některé s bočním výhledem na moře

Stravování

bez stravy

www

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA nebo BRNO – KOS – PRAHA nebo BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Předběžná cenová kalkulace Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.