Studia Thanos

8.2
Řecko, Chalkidiki, Ouranoupolis
Termín: 23.9.2019 - 3.10.2019 (11 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 11 990,00 Kč
Cena po slevě: 8 550,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Hned při vjezdu do města Ouranopolis se nachází apartmánový dům Thanos. Z jeho balkonu uvidíte každého návštěvníka, který sem přijíždí. Dům poskytoval ubytování našim klientům téměř 10 let a my jsme ho s nadšením opět zařadili do naší nabídky. Těší se tomu i majitelé Thanos s manželkou Kateřinou, kteří jsou hostům vždy k dispozici a příkladně se o ně starají. Díky své poloze nad mořem poskytuje tento dům nádherný výhled na ostrůvky naproti a idylické panorama z balkonu či terasy. Do centra si můžete udělat krátkou, asi pětiminutovou procházku a od pláže vzdálené 80 m ho dělí jen cesta. Dostanete se k ní přírodním chodníkem.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

*

Kapacita

6 studií a apartmánů pro 2-4 osoby

Pláž

80 m neorganizovaná přírodní písčito-štěrková pláž

Ubytování / Vybavení

2 studia v přízemí pro 2-4 osoby se společnou terasou vhodné pro rodiny s dětmi a studio pro pár, všechny s výhledem na moře • na patře apartmán s jednou oddělenou ložnicí pro max. 4 osoby a studio s výhledem na moře • jeden apartmán pro max. 4 osoby orientovaný s výhledem do okolí, během horkých dní vás potěší příjemný chládek • kuchyňský kout se základním vybavením • koupelna, WC • TV • klimatizace za poplatek • balkon nebo terasa s markýzou

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA nebo BRNO - SOLUŇ - PRAHA nebo BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (v hotelech probíhá podle vlastních předpisů, nemusí probíhat denně), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5€ za pokoj/noc
Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,-Kč/os./den
Předběžná cenová kalkulaceNejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.