vyhledat zájezdyProfil společnosti

Milí přátelé, cestovatelé!

Další letní sezóna je před námi a my se upřímně těšíme, že vám můžeme představit náš nový katalog. Tak jako v minulých letech, i tentokrát vám přinášíme bohatý výběr prázdninových destinací, do kterých můžete cestovat letadlem, autobusem nebo vlastním autem. Naší srdeční záležitostí i nadále zůstává Řecko a řecké ostrovy - přinášíme vám novinky v podobě oblíbeného letoviska Agios Nikolaos na jižní Krétě, staronový ostrov Skopelos a nové letoviska a ubytovací kapacity v oblasti Magnesia ve Voloském zálivu.

V katalogu najdete i rozšířenou nabídku dovolených do "neřeckou" destinací jako je Bulharsko, Chorvatsko, severní Itálie či stále populárnějšího Turecka.
Poznávací zájezdy a návštěvy evropských metropolí si získávají stále větší popularitu a v posledních dvou letech vzrostl i zájem o týdenní pobyty. Rozhodování při výběru dovolené by vám měla usnadnit i naše připravovaná nová webová stránka, nový, vylepšený systém svozů k autobusovým zájezdům nebo svoz k některým destinacím na bratislavské letiště.

Uvědomujeme si, že v dnešních, trochu pohnutých časech, kdy nejen Evropa ale i celý svět procházejí značnými změnami, má dovolená možná ještě větší význam než kdykoliv předtím. Ať si to připustíme nebo ne, události, které dennodenně sledujeme ve zprávách, nás ovlivňují. Mnohdy si lze pomyslet, že máme více důvodů na skepsi a stále méně na úsměv. Ale nemusí to tak být. Kromě každodenních běžných radostí - například ve formě příjemných setkání s našimi rodinami či přáteli - máme všichni právo na sny, i na ty dovolenkové. Všichni potřebujeme alespoň krátkodobý únik před světem i povinnostmi a nic lepšího, než je dovolená u moře, neznáme. Personál naší cestovní kanceláře je vám plně k dispozici, s maximální profesionalitou a odpovědností, kterou si naše práce vyžaduje.

Přejeme vám šťastnou volbu při výběru a těšíme se na setkání v některé z našich prázdninových destinací.

Majitelé a kolektiv cestovní kanceláře AEOLUS
Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.