vyhledat zájezdy

Profil společnosti

Vážení klienti, přátelé naší CK a našich destinací,


naše CK tak vstupuje do své 27. sezóny a jsme velice rádi, že za tu dobu se nám podařilo vytvořit silnou základnu našich příznivců, stálých klientů, klubařů i mnoho přátelských osobních vazeb s mnohými z vás. Tímto vám všem zároveň děkujeme za podporu a věrnost v sezóně 2019.
Nadcházející sezóna 2020 bude totiž z naší pozice průlomová mimo jiné tím, že jsme upustili od tvorby papírového katalogu. Tomuto rozhodnutí předcházelo období váhání a zvažování, ale protože dlouhodobá filozofie naší firmy i zaměstnanců je zaměřená ekologicky a období posledních let postupně ukazovalo na snižování zájmu vás, našich klientů o tištěné katalogy. Dalším argumentem pro tento krok je časová prodleva mezi vydáním katalogu a vlastní sezónou, kdy často docházelo k určité neaktuálnosti informací, které bylo možné revidovat pouze na webu, s nemožností informace uvedené v katalogu rozšířit a doplnit. Leckdy se tak aktuální nabídka s katalogem nemusela shodovat. A posledním silným argumentem je samozřejmě vysoká cena za tisk i distribuci katalogů. Všichni jsme neustále v našich životech konfrontováni zvyšováním nákladů, a proto jsme se rozhodli, že i přes meziroční navýšení cen dopravy, paliva i některých ubytování tento nárůst v cenách zájezdů částečně vykompenzujeme právě vynecháním nákladu za tisk katalogu. Takže to v konečném důsledku největší užitek přinese právě vám, v podobě nižších cen zájezdů. Připadá nám to jako vykročení správným směrem a pevně věříme, že toto naše rozhodnutí přijmete s pochopením.
Na internetu je nespočet zdrojů informací, počínaje naším webem, stránkami jednotlivých ubytování, přes cestovatelské portály... a pro ty z vás, kteří moderní technologie nemáte úplně v oblibě, jsme tu přece my, abychom poradili a umožnili vám ten nejefektivnější výběr toho správného zájezdu. A co že je ten správný zájezd? Vy říkejte, my budeme naslouchat čím více informací, tím lépe. Výhodou specializovaných CK je právě to, že svůj program důvěrně znají. Budete si přát památky? Písečnou pláž? Diskotéku? Dětské hřiště? Vysněte si svou dovolenou, dejte nám dostatek vstupních informací a my vám nabídku zpracujeme a je jedno, jestli po telefonu, mailu, nebo při osobní návštěvě… Naším cílem je vám umožnit prožít dovolenou podle vašich představ!

Hlavními novinkami pro léto 2020 jsou nádherný řecký ostrov NAXOS a luxusní letovisko KEMER v Turecku.

Co se týká leteckého produktu, stále je naší hlavní destinací Řecko a Řecké ostrovy, velice dotahované Tureckem, velice pozitivní ohlasy jsme obdrželi jak od mnoha z vás i od klientů na náš Egypt i Emiráty, které si odbyly premiéru v létě 2019.

Pro autobusové zájezdy se nám podařilo rozšířit náš vozový park o dva nové autobusy pro lepší komfort cestování našich autobusových klientů a rozšířit i nabídku autobusových zájezdů do Řecka.

A pro vlastní dopravu opět nabízíme destinace v Řecku, v Chorvatsku a v neméně oblíbených mobilních domech v Chorvatsku a v Itálii.

Bez vás naše práce postrádá smysl a díky vám jsme tím, čím jsme. Děkujeme vám!

VÁŠ AEOLUS TÝM

Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.