vyhledat zájezdy

Prezentace katalogu léto 2019

Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře. Spojili jsme ji totiž s vídeňským festivalem Wiener Wiesn Fest, největším rakouským folklórním a pivním eventem a můžeme říci, že skutečně sklidila úspěch. Prezentace se zúčastnili nejen naši slovenští a čeští partneři, ale i zahraniční partneři z Turecka a zástupci vedení vybraných hotelů v Turecku. V úvodu dostali prostor také partneři z Rakouska, kteří představili známý region Semmering a svá vynikající lyžařská střediska jako Stuhleck či Brunnalm a velmi zajímavé muzeum zimních sportů (Winter Sports Museum).

Ze zimních regionů jsme se přenesli do těch horkých a slunečných. Představili jsme naše dvě nové destinace: Spojené Arabské Emiráty a Egypt. Pečlivě jsme vybrali několik špičkových hotelů v Abu Dhabi, Ras Al Khaimah, Dubaji a Sharjah. Nabídka hotelů v Egyptě je stejně důkladně sestavena a tvoří ji škála vynikajících all inclusive hotelů v oblasti Hurghady a Makadi Bay.

Po několika letech opět přinášíme nabídku v turecké oblasti Ölüdeniz a podobně jako v loňském roce, nabízíme široký výběr hotelů na Turecké riviéře. O obou oblastech blíže popovídali naši partneři a odprezentované byly také skvělé hotely Side Royal Palace 5 *, Side La Grande 5 * a Adora Boutique 4 *.

Prezentaci jsme ukončili přehledem oblíbených řeckých destinací, které nadále tvoří jádro našeho produktu. Na závěr prezentace jsme některé účastníky odměnili výhrou v tombole ve formě týdenních pobytů v Turecku a Egyptě, letenek, skipasů a typickým keramickým krýglem.

Celou prezentaci doprovázela jedinečná atmosféra, obsluha v tradičních folklórních oděvech, živá hudba a podívali jsme se také na slavnostní zahajovací ceremoniál. Festival ve vídeňském Prátru má trvání až 18 dní a denně se těší velkému množství návštěvníků. Festivalová vesnička je plná stánků z různých regionů celého Rakouska, které jsou nejen přehlídkou tradic, řemesel a krojů, ale samozřejmě i ochutnávkou kulinářských specialit a dobrého piva. To všechno jsme si měli možnost prohlédnout ve volném čase po prezentaci.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na spolupráci v sezóně 2019.

Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.