vyhledat zájezdy


Objevujte Řecko

Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu. Stovky ostrovů, rozlehlá pevnina, tisíce pláží, tradiční vesnice i populární letoviska a mnoho skvělého jídla. No nejsou to silná pozitiva pro každoroční návštěvu? U nás si můžete vybrat nejen z bohaté nabídky letních dovolených v Řecku, ale pro sezónu 2017 jsme vytvořili i speciální program na Krétě a Peloponésu. Program vaší dovolené bude ve vašich rukou a my vytvoříme předpoklady, abyste ji prožili v atraktivním a originálním prostředí, obklopeni zajímavými místy hodnými k objevování.

JAK TO FUNGUJE?

Krok první: vyberte si ubytování. Na Krétě vám nabízíme dům Lagos ve vesnici Palekastro na východě ostrova, jen 19 km od města Sithia nebo komplex Stella's Traditional v Kato Zakros ležícím ještě o pár kilometrů jižněji.
Pokud dáte přednost Peloponésu, budete mít možnost prožít pár dní v drsném kraji Mani, v malé vesnici Neo ITIL na jihu poloostrova. Vybrat si můžete mezi komfortními studii a apartmány Selänne a luxusním butikový hotel Porto Vitilo.

Krok druhý: vyberte si auto a naplánujte si svůj program. V ceně zájezdu je pronájem auta započítán, ale můžete si vybrat i jiný typ a doplatit rozdíl.

Krok třetí: sbalte se, dostavte se k odletu a my vás přepravíme do cílové destinace. Tam vás bude čekat zástupce naší kanceláře, který vám auto odevzdá, poskytne vám mapu oblasti, několik užitečných informací a své telefonní číslo pro případ nouze. V případě pozdního příletu vám auto doručíme k vašemu ubytování následující ráno.

Krok čtvrtý: objevujte! Pokud se náhodou ztratíte, ptejte se domácích, ochotně vám poradí. Řízení v Řecku je jedinečná zkušenost. Cesty vás dovedou do neprozkoumaných koutů řeckého venkova a tradičních "kafenií" stojících uprostřed ničeho. Zaparkujte tam, kde se vám to nejvíce líbí a trochu se poohlédněte; určitě objevíte chodník, který končí v nějakém dobře ukrytém zálivu, což ani na mapě není. Tam zůstaňte a prožijte pěkný den. A zítra bude další - někde úplně jinde, daleko od masového turismu, daleko od velkých hotelových komplexů a hektického života. Pobuďte na náměstích, ztraťte se mezi místními obyvateli, navštivte kostely, historická místa a vychutnejte si neopakovatelné výhledy. Mezitím si dopřejte dobré jídlo - přesně jako Řekové; ti totiž nejedí jen proto, aby si naplnili žaludky, jídlo je pro ně skutečnou oslavou. Zaplňte stůl různými malými chuťovkami (Mezei), ochutnejte místní speciality a pokud už neplánujete řídit, dopřejte si i ouzo, tsipouro, raki či víno. I na výběru místa záleží - jednou dáte přednost malebné restauraci na pobřeží, jindy zapadlé taverně v horské vesnici, kde vás doslova zavedou do kuchyně, abyste si vybrali z aktuální nabídky. A takto by to mělo být během celého vašeho pobytu - užívejte si život, jak Řekové!

Krok pátý: v den odletu přivezete auto na letiště, odevzdáte našemu zástupci a my vás opět přepravíme domů.

Poslední krok: budeme rádi, pokud nám po návratu napíšete, pošlete pár pěkných fotek. I když místa pečlivě vybíráme, vy, naši rekreanti vždy objevíte nějaké zajímavé zákoutí, které stojí za to, abyste se o dojmy z návštěvy podělili.

Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.