vyhledat zájezdyTürkler

Hotel Magnolia ****
Turecko, Türkler, Türkler

Pokud hledáte možnost ubytování pro vícečlennou rodinu, nabízíme vám menší, rodinně orientovaný hotel Magnolia. Stojí na poloostrově v oblasti Turkler, jen 20 km od Alanye, v blízkosti nákupního centra. Poskytuje pohodlné ubytování v rodinných pokojích pro 3-5 osob, ale k dispozici jsou i pokoje pro páry. K písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je to asi tříminutová procházka.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 14 442 Kč
Hotel Land of Paradise *****
Turecko, Türkler, Türkler

Vstupte do dovolenkového ráje! Tento hotel je příkladem skvělé vyváženosti zábavy a relaxu. Stojí přímo v malém zálivu s písčitou pláží a křišťálově čistým mořem, kde si užijete sluncem zalité dny. Díky skvělému animačnímu týmu se můžete kdykoli odreagovat při zábavných nebo sportovních aktivitách. Děti jsou v tomto hotelu stejně vážení hosté. Kromě animaci je pro ně připraven miniklub, dětské hřiště či tobogány. Hotel se nachází asi 20km od Alanye, v části Avsallar / Turkler, která díky pěkným plážím patří k oblíbeným oblastem Turecké riviéry.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 632 Kč
Nejnovější akce
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.