vyhledat zájezdy

Side

7.7
Hotel Saygili Beach (ex Side Sedef) ***
Turecko, Side, Kumkoy

Příjemný, jednodušší, menší hotel se skládá ze 2 budov a je postaven v nádherném prostředí, kde se ve vnitrozemí tyčí pohoří Taurus. Hezká pláž s jemným pískem je dostupná jen po 50 m a osvěžit se můžete během letních dní v bazénu se skluzavkou. Do 1 km vzdáleného historického centra nejoblíbenějšího letoviska Side se dostanete pohodlnou cca 10 minutovou procházkou nebo taxíkem, od Manavgatu je hotel vzdálen 7 km. Hotel Saygili Beach vás potěší pohodovou a přátelskou atmosférou. Tím, že však má spíše jednodušší vybavení, jej doporučujeme především méně náročným klientům, kteří hledají odpočinkovou dovolenou za super cenu. Je ideální pro páry a milovníky historie, protože centrum Side je snadno a pohodlně dostupné.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 590 Kč
8.3
Hotel Merve Sun ****
Turecko, Side, Kumkoy

Hotel Merve Sun je výbornou volbou pro ty, kteří mají rádi dovolenou s určitou dávkou zábavy a ruchu. Nachází se v živém prostředí jen pár minut pěšky (cca 1 km) od centra Kumköy, kam se můžete vydat za nákupy. Tvoří ho dvě hlavní budovy a čtyři samostatné bloky propojeny zahradou. Na vyhrazené hotelové pláži se nachází také restaurace / bar s terasou. Do historické části Side je to asi 30 minut pěšky zastávku autobusu najdete v těsné blízkosti hotelu, letiště v Antalyi je vzdáleno 65 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 190 Kč
Hotel Venus ****
Turecko, Side, Titreyengol

Jeden z tradičních hotelů v regionu Sorgun, místo, kde se historie setkává s krásnou přírodou. Hotel se nachází v klidném prostředí nedaleko jezera Titreyengol, jen 5 km od architektonických památek v Side a 7 km od moderního města Manavgat. Do obou měst se dostanete místní dolmuší.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 18 090 Kč
9
Side Alegria Hotel & SPA *****
Turecko, Side, Kumkoy

Hotel Side Alegria je stálicí v naší nabídce již několik let. V uplynulé sezóně změnil koncept a poskytuje ubytování pouze pro dospělé nad 18 let. Vynikající strava, skvělá poloha v středisku Kumköy, jen 4 km od historického centra městečka Side a profesionální služby v celém hotelu jsou těmi hlavními přednostmi. Ubytování je poskytováno v hlavní budově a ve dvou přilehlých blocích. Bar je k dispozici nejen u bazénu, ale i na 200 m vzdálené pláži, na kterou se můžete pohodlně dopravit hotelovým minibusem vícekrát za den. Pobřežní promenáda vás zavede až k historickým památkám v Side. Okouzlí vás na ní typické turecké obchůdky, silné vůně orientu a hovorní obchodníci připraveni smlouvat. 

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 090 Kč
Hotel Sidekum *****
Turecko, Side, Side

Hotel Sidekum se nachází ve vyhledávané lokalitě Side - Kumköy, jen 5 km od okouzlujícího historického centra. Kromě standardních pokojů disponuje i pohodlnými rodinnými pokoji až pro 4 dospělé osoby. Pro děti je zde miniklub, dětský bazén i hřiště. Teenagery ale i dospělé potěší bazén s tobogány. Na krásnou písečnou pláž s vlastním plážovým barem (400m) vás v pravidelných intervalech doveze i hotelový minibus.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 6.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 690 Kč
Starověká Pamphilia, současné letovisko Side – v překladu „granátové jablko“ – bylo kdysi pirátskou osadou a významným antickým přístavem. Letovisko je oblíbené díky svým nádherným zlatavým plážím a moři barvy večerní oblohy. Na úzkém poloostrově byly postaveny stylové malé hotely i velké moderní komplexy. Na každém kroku tu lze spatřit lidská díla z dávných dob. Mistrovské skvosty, které přetrvaly stovky let, aby se i v dnešních dobách předvedly ve své kráse a vyrážely dech návštěvníkům tak jako kdysi. Římský amfiteátr z 2. století, bývalé římské koupele, slavný Apollónův či Athénin chrám a mnoho dalších historických klenotů, provází turisty na příjemné večerní procházce do centra městečka Side. Letovisko Čolakli je od centra Side vzdálené asi 10 km a dostanete se tam místními autobusy nebo taxíkem.
Ponorka TOP novinka

Pojďte poznávat svět pod mořskou hladinou s moderní ponorkou NEMO/U-BOOT. Ponorka je dlouhá 18 m a 4 m šíroká, pojme 48 cestujících,děti  0-5 let bez nároku na sedadlo jsou zdarma. Tato ponorka je  jediná v Turecku. Tento výlet můžete spojit s nákupy (obchody se zlatem),  prohlídkou  historické části města Antalya s návštěvou největšího vodopádu.

 49 eur /29 eur od 5-10 let

Istanbul letecky

Jednodenní výlet do metropole, kde navštívite  nejznámější místa, jako jsou  Topkapi Palace, Egyptský bazar  s možností nákupu tradičných tureckých suvenýrů, Modrou mešítu  a náměstí s Hipodromem  Zúčastníte se plavby lodí po Bosporu, můžete si na místě  připlatit  večeři. Průvodce Aj/Nj, letenka a vstupy v ceně.

159 eur / 0-1,99 let

Kapadokia letecky

Zázrak přírody, podzemní město. Vulkán v Kappadokii se stal domovem křestaňů, kteří si zde vykopali první domovy a chrámy do měkkého nerostu. Oběd a večeře lze dokoupit na místě. Průvodce Aj/Nj.

189 eur / 0-1,99 let

Pamukkale

Nechte se unést krásou největších vápencových teras na světe, které jsou pod ochranou UNESCO. Vraťte se zpět v čase při prohlídce antického města Hierapolis a Nekropol. Budete projíždět malebnou krajinou přes pohoří Taurus. Po cestě zajištěno stravování: snídaně, oběd i večeře, pití zvlášť. Průvodce.

69 eur / 36 eur 7-12 let

 Noční Antalye

Návštěva písečného města Sand City, Antalye s vodopádem, návštěva obchodu s textilem a zlatem (Tax Free), prohlídka  starého města a přístavu, indiviudální volno. (vstup, průvodce SK/NJ)

25 eur / 15 eur 7-12 let

Hammam Turecké lázně

Prožíjte pocit znovuzrození! Neváhejte a vyzkoušejte Hamman, takzvané turecké lázně. Masírování a peeling  vám zaručí  nejen hebkou pokoužku, ale prodlouží i její opálení.  Lázně nabízí také saunu, krytý bazén, peeling, pěnové koupele a olejovové masáže.

25 eur / 15 eur 7-12  let

Delfinárium

Pojďte s námi  do delfinária a shlédněte fantastické představení cvičeného mrože a bílých velryb, které jsou potěším nejen pro děti. Za poplatek 130 eur je možno si s delfíny zaplavat.

39 eur / 29 eur 3-12 let

Manavgatská plavba + bazar

Uvidíte „Manavgatské vodopády“,  kde budete mít volno na fotografování, navštívíte obchod s textilem‐Dickman. Následovat bude plavba lodí k ústí řeky Manavgat. Zde budete mít volný čas na koupání v řece nebo v moři, nachází se zde i krásná pláž, oběd  je na lodi, nápoje extra. Návšteva Manavgatského bazaru - toho největšího v okolí. 

39 eur / 19 eur 7-12 let                                                                                                                                       

Potápění

Jestli máte rádi potápění a nebo jste ho chtělí vždy vyzkoušet, máte jedinečnou možnost poznat svět pod mořskou hladinou. Dohlížet na Vás budou instruktoři jedné z největších potápěckých škol na světě. Před svým prvním ponorem se naučíte základní dovednosti, po té se ponoříte se zkušeným instruktorem po vašem boku. Oběd na lodi. Volný část můžete využít šnorchlováním a plaváním na otevřeném krásném tyrkysovém moři.

55 eur / nepotápěči 35 eur                                                                                                                                   

Rafting

Rafting je jedním z nejvíc vzrušujících a nejdobružnějších sportů. Nechte se unášet řekou, pozorujíc nádherné scenérie hor Taurus. Sjíždění chladné horské řeky, její divoké, ale i klidné, tiché úseky a to vše v nádharné okolní přírodě, si opravdu užijete. Garantujeme Vám neopakovatelný zážitek.Neopren a boty na rafting za poplatek.

35 eur /20 eur 7-12 let                                                                                                                                          

 

ALANYA A DIMČAJ

Výlet za krásami města Alanye, zastávka na vyhlídce, kde budete mít město Alanya jako na dlani. Oběd na příjemném místě s názvem Dimca v tradičním tureckem stylu, možnost koupání v řece. Krátká plavba lodí po pobřeží Alanye, ve volném čase můžete navštívit tradiční turecký bazar. Nenechte si ujít jeskyni Damlatas, objevenou v roce 1948. Tato obří komora je plná stalaktitů a je známá především svým vlhkým klimatem, vhodným  zejména pro astmatiky. (Oběd, vstup v ceně, nápoje extra)

39 eur /19 eur 7-12  let

PIRÁTSKÁ PLAVBA /ALL INCL./ 

Plavba na lodi Vás dokonale zrelaxuje a ještě se budete moci  během plavby kochat nádhernou scénerií tureckého pobřeží. Odpočinete si, budete se opalovat a přitom pozorovat horizont středozemního moře a necháte se ovívat jemným mořským větrem. Během přestávky si budete moci zaplavat a zašnorcholvat, na palubě dětské animace, pěnová párty a další zábavy pro děti.

39 eur /19 eur 7-12  let

QUAD SAFARI

Chcete vnést do vaší dovolené trochu vzrušení? Jestli ano, tak je  jízda na terenních čtyřkolkách  pro vás to pravé. Výlet je organizován ve skupině a ve většině případů ani nepotřebujete řidičský průkaz. Osoby od 12 let do 16 let sice nemájí povoleno čtyřkolku řídít, mohou se však zúčastníit vzrušující jízdy jako spolujezdci, zrovna  jako osoby nad 16 let, kteří jsou držitelé řidičského průkazu.

 49 eur / druhá osoba 25 eur                                                                                                                   

 

Rafting a Jeep safari

Zažijte zábavu a rafting v jednom. Jízda na jeepech OUTDOOR a OFF-ROAD v pohoří Taurus a nakonec sjíždění chladivé horské řeky, její divoké, ale i klidné a tiché části a to vše v nádherné přírodní scenerii, si opravdu užijete. Garantujeme Vám neopakovatelný zážitek. Neopren boty na rafting za poplatek.

59 eur / 29 eur 7-12 let                                                                                                         

 

QUAD SAFARI A RAFTING

Rafting je jedním z nejvíc vzrušujících a dobružných sportů. Nechte se unášet řekou, pozorujte nádherná panoramata hor Taurus. Sjíždění chladné horské řeky, její divoké, klidné a tiché úseky to vše v nádherné přírodní scenerii, si opravdu užijete. Garantujeme Vám neopakovatelný zážitek. Tento výlet je spojený s dobrodružtvím na čtyřkolkách, poskytuje odreagování, adrenalin a zábavu. Brýle a šátek za poplatek.

59 eur / 2 osoba 29 euro

 

 V.I.P  YACHTA / ALL INCL./

Plavba na luxusní motorové jachtě vám zaručí oddech při pozorování horizontu středozemího moře a hladit vás bude jemný mořských vítr. Uvidíte pobřeží plné zelených pínii, nádhernou Kleopatřinu pláž, také Alanyi a hrad. Během přestávky si budete moci zaplavat a zašnorchlovat. V cene je oběd na lodi a nealko, lehátko a osuška. Tento výlet je vhodný i pro dětí od 12 let.

72 euro

 

AQUARIUM A ANTALYA MESTO

Prozkoumejte mořské dno, kde uvidítě více jak 40 exponátů v akváriu s nejdelším podmořským tunelem, jehož délka je 131 m a šířka 3 m., kde uvidíte různé druhy mořských živočichů. Vhodné pro rodiny s  dětmi. Návstěva obchodu se zlatem, textil (Tax Free), prohlídka starého  města Antalye, přístavu a indiviální volno.

39 eur / 9 eur 7-12 let

LANOVKA TELEFERIK OLIMPOS

Výlet lanovkou na úžasnou horu Tahtali do výšky 2365 m. Během výletu můžete obdivovat výhled a také krásy turecké přírody a národní parku Beydaglari. Užívat si pohled na staré pohoří v kontrastu s výhledem na moře i na město Antalya, Kemer a okolí.

49 eur /29 eur 7-12 let

Land of Legends

Magické království vytvořené speciálně pro děti je projektem hotelového řetězce Rixos. Unikátní rezort spojuje vodní a dobrodružný park, kde si můžete zaplavat s delfíny, pozorovat hravé tučňáky nebo se vyřádit na nejrůznějších vodních atrakcích.

79 eur / 62 eur 4-12 let

Antalya a lanovka

Jízda lanovkou do výšky 650 m, návšteva obchodu s textilem, zlatem (Tax Free), prohlídka starého města, přístavu a individuální volno. (vstup, průvodce SK/Nj).

19 eur / 15 eur 7-12 let

Demre – Mira - Kekova

Výlet na tři nejslavnější místa Lykie. Demre s kostelem Sv.Mikuláše, Mira, kde jsou skalní hroby a antické divadlo a nakonec výlet lodí k potopenému městu Kekova. Místa, která sjou spjatá s dávnou mytologii vás okouzlí. (vstup, plavba lodí, oběd v ceně)

59 eur / 29 eur 7-12 let

Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.