vyhledat zájezdy

Lara

Hotel Aska Lara Resort *****
Turecko, Lara, Lara

Fantastické místo, ve kterém si spoustu zábavy užijí zejména vaše děti, ale ani dospělí nepřijdou zkrátka. Vynikající jídlo, ze kterého si zaručeně vyberou i vegetariáni, komfortní spa centrum s mnoha relaxačními a kosmetickými procedurami, á la carte restaurace, relaxační zóna v okolí hlavní budovy a rušnější část s vlastním zábavným a vodním parkem, kovbojským městečkem a výborně vybaveným dětským klubem - to jsou hlavní lákadla hotelu. To vše jen pár minut pěšky od pláže, kam vás doveze i hotelový minibus. Letiště v Antalyi je vzdáleno pouhých 12 km.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 27 490 Kč
Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.