vyhledat zájezdy

Kemer

Hotel Armas Beach ****
Turecko, Kemer, Kemer

Mimořádně sympatický menší hotel přímo v Kemeru. Výborný tip pokud toužíte mít na dosah moře a pláž a zároveň živé centrum. Soukromá hotelová pláž se nachází přímo před hotelem a ulice plné obchůdků či barů jsou v pěší dostupnosti. Hotelové služby odpovídají standardům známé hotelové sítě Armas. Rozmanitá nabídka služeb zahrnuje animační programy i turecké lázně, ve kterých se můžete zrelaxovat. Děti se zabaví v miniklubu a mohou vyřádit na tobogánech. Zkrátka pohodová dovolená, na které vám nic nebude chybět.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 10.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 19 690 Kč
Hotel Fame Residence Göynük ****+
Turecko, Kemer, Kemer

Nádherná scenérie Kemeru plná zeleně, průzračně čisté moře a luxusní prostory tohoto hotelu vytvoří prostředí dokonalé pro dovolenkový relax. Důležitou součástí dovolené je i dobrá strava a pečlivý personál - ty zde na vás čekají také. O dávku zábavy se postará animační tým nebo nabídka vodních sportů. Hotel se nachází jen 10km od Kemeru a 30km od Antalye.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 11.7.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 590 Kč
Hotel Golden Lotus ****
Turecko, Kemer, Kemer

Hotel, který je nejlepším výchozím bodem pro všechny, kteří chtějí během dovolené objevovat krásy Kemeru. Díky exkluzivní poloze přímo v Kemeru, budete v pěší dostupnosti živého centra s obchůdky a bary a zároveň přímo u skvělé pláže oceněné Modrou vlajkou. Zajímavý může být i výlet na horu Tahtali (10 km) nebo k památkám z antických dob do městečka Phaselis (15 km). Těšit se můžete na pohodlné elegantní pokoje a all inclusive program. Nechybí ani originální turecké lázně a hosty jistě zaujme i krytý bazén s mořskou vodou.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 690 Kč
Hotel Sailor´s Beach Club *****
Turecko, Kemer, Kemer

Oblíbený, kompletně zrenovovaný hotel, který do nové sezóny vstupuje v novém hávu s pěti hvězdičkami. Pohodlně zařízené pokoje jsou rozmístěny ve čtyřech samostatně stojících budovách v nádherné pěstované zahradě, přímo u soukromé hotelové pláži. Rozmanité vybavení hotelu a služby slibují maximální komfort a výborně strávenou dovolenou ve dvojici nebo s rodinou. K tomu rozhodně přispívají i ultra all inclusive služby či hotelové wellness centrum a mnohých jistě potěší i WiFi připojení na pokoji. Hotel se nachází jen 7 km od od města Kemer a 50km od centra Antalye.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 17.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 690 Kč
Hotel Karmir Resort & SPA *****+
Turecko, Kemer, Kemer

Hotel se nachází v krásném prostředí lokality Kemer, s mohutným pohořím Taurus v pozadí, asi 8km od stejnojmenného města a 30km od Antalye. Všechny části hotelu včetně pokojů jsou zařízeny s důrazem na komfort hostů. Čekají vás denní i večerní animační programy, pro děti zábava v miniklubu a relax na krásné písčito-oblázkové pláži jen 90m od hotelu.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 790 Kč
Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.