vyhledat zájezdy

Alanya

1 2
8.3
Hotel Saritas ****
Turecko, Alanya, Oba

Pečlivě udržovaný komplex tří budov hotelu Saritas se nachází asi 3 km od centra Alanye, v části Oba. Je pouze na skok od pláže přístupné přes silnici, obklopený pěstovanou zahradou s exoticky působícími palmami a ibišky. Letiště v Antalyi je vzdáleno asi 125 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 14 090 Kč
8.4
Hotel Kleopatra Ada ****
Turecko, Alanya, Alanya

Šestiposchoďová budova hotelu Kleopatra Ada stojí v klidnější uličce na okraji rušné Alanye a zároveň nedaleko centra města s jeho historickou částí. Na první pohled typický městský hotel, ale přátelská atmosféra, kvalitní služby a zejména jeho poloha vás nezklamou. Od proslulé Kleopatřiny písečné pláže ho dělí jen pár metrů. Tento oblíbený hotel je vhodný pro všechny, kteří rádi kombinují koupání s nákupy, diskotékami, zábavou, procházkami po plážové promenádě a ruchem velkoměsta. Od letiště v Antalyi je vzdálen asi 120 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 290 Kč
8.6
Hotel Kleopatra Beach ****
Turecko, Alanya, Alanya

Tento sympatický hotel otevřený v roce 2010 se pyšní fantastickou polohou jen pár metrů od Kleopatřiny pláže. Je vhodný pro všechny, kteří hledají kombinaci krásné pláže, živého centra, zábavy či nočního života. To vše tu na vás čeká. Do samotného centra rozlehlé Alanye (1 km) vás zavede plážová promenáda, ale využít můžete také přepravu dolmuší. Letiště v Antalyi je vzdáleno asi 120 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 490 Kč
8.2
Hotel Kleopatra Royal Palm ****
Turecko, Alanya, Alanya

Hotel Kleopatra Royal Palm leží v samém srdci města Alanye v blízkosti proslulé Kleopatřiny pláže. Hotel s výbornou atmosférou vyniká především svou polohou. Na první obchůdky a restaurace narazíte hned po pár krocích, stejně tak na plážovou promenádu, na které si můžete dosyta vychutnat večerní procházky a krásy noční Alanye. Pláž se nachází cca 100 m od hotelu přes místní komunikaci. Hotel disponuje bazénem s oddělenou dětskou částí a bazénem se skluzavkami, které určitě potěší nejen vaše ratolesti. Hotel je jen pár kroků od moře, a proto je ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Doporučejeme ho těm, kteří si chtějí užívat klid, ale i nekončící zábavu v blízkosti hotelu a centru města.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 790 Kč
9.2
Hotel Kleopatra Ada Beach ****
Turecko, Alanya, Alanya

Hotel Kleopatra Ada Beach je od široké písečné Kleopatřiny pláže oddělen pouze cestou. V jeho okolí najdete mnoho místních restaurací, kaváren a barů. Centrum je vzdáleno asi 1,5 km a poskytne vám možnost objevovat zajímavosti a pamětihodnosti Alanye, stejně i mnoho příležitostí na dobré nákupy. Doporučujeme všem, kteří chtějí na dovolené zažít rušnou atmosféru velkého města a zároveň si dopřát příjemný odpočinek na jedné z nejkrásnějších pláží Turecké riviéry.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 27.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 190 Kč
1 2
Alanya je prázdninové centrum s mnoha hotely, restauracemi, bary a kavárnami. Jako v každém muslimském městě i zde vyčnívají početné vysoké minarety. Alanya svým tvarem připomíná motýla s rozevřenými křídly. Pahorek s pevností, vysoký cca 250 m, rozděluje letovisko a přibližně 50 m širokou a 8 km dlouhou pláž na dva zálivy. Přímo pod pevností se táhne dlouhá „Kleopatra Beach“ – pláž pojmenovaná podle královny Egypta. Na opačné straně riviéry se nachází nekonečná pláž, která nese jméno po známém seldžutském sultánovi Aladinovi Keykubatovi, který dal postavit hrad v Alanyi. Modernímu přístavu dává kolorit stovka lodí, pomalovaných se značnou dávkou fantazie a v jeho centru poutá pozornost Červená věž „ Kizil kule “ ze 13. století. V tureckých městech – a Alanya není výjimkou – to všude vře jako v úlu. Před dveřmi obchodů se prodavači hlasitě snaží upoutat pozornost kolemjdoucích. V Alanyi se určitě vyplatí navštívit místní bazar a nadýchat se nefalšované orientální atmosféry. Domácí jsou přátelští, sympatičtí lidé a umí žít bez stresu, i když to na první pohled tak nevypadá. Nezapomeňte podniknout výlety do vnitrozemí – určitě nebudete litovat. Konakli je menší středisko, cca 12 km od Alanye. Najdete zde písčito-kamínkové pláže, hotely, bary, restaurace, bazary a na rozdíl od Alanye větší klid. Do Alanye se můžete lehce dostat místními autobusy – dolmuši.
Ponorka TOP novinka

Pojďte poznávat svět pod mořskou hladinou s moderní ponorkou NEMO/U-BOOT. Ponorka je dlouhá 18 m a 4 m šíroká, pojme 48 cestujících,děti  0-5 let bez nároku na sedadlo jsou zdarma. Tato ponorka je  jediná v Turecku. Tento výlet můžete spojit s nákupy (obchody se zlatem),  prohlídkou  historické části města Antalya s návštěvou největšího vodopádu.

 49 eur /29 eur od 5-10 let

Istanbul letecky

Jednodenní výlet do metropole, kde navštívite  nejznámější místa, jako jsou  Topkapi Palace, Egyptský bazar  s možností nákupu tradičných tureckých suvenýrů, Modrou mešítu  a náměstí s Hipodromem  Zúčastníte se plavby lodí po Bosporu, můžete si na místě  připlatit  večeři. Průvodce Aj/Nj, letenka a vstupy v ceně.

159 eur / 0-1,99 let

Kapadokia letecky

Zázrak přírody, podzemní město. Vulkán v Kappadokii se stal domovem křestaňů, kteří si zde vykopali první domovy a chrámy do měkkého nerostu. Oběd a večeře lze dokoupit na místě. Průvodce Aj/Nj.

189 eur / 0-1,99 let

Pamukkale

Nechte se unést krásou největších vápencových teras na světe, které jsou pod ochranou UNESCO. Vraťte se zpět v čase při prohlídce antického města Hierapolis a Nekropol. Budete projíždět malebnou krajinou přes pohoří Taurus. Po cestě zajištěno stravování: snídaně, oběd i večeře, pití zvlášť. Průvodce.

69 eur / 36 eur 7-12 let

 Noční Antalye

Návštěva písečného města Sand City, Antalye s vodopádem, návštěva obchodu s textilem a zlatem (Tax Free), prohlídka  starého města a přístavu, indiviudální volno. (vstup, průvodce SK/NJ)

25 eur / 15 eur 7-12 let

Hammam Turecké lázně

Prožíjte pocit znovuzrození! Neváhejte a vyzkoušejte Hamman, takzvané turecké lázně. Masírování a peeling  vám zaručí  nejen hebkou pokoužku, ale prodlouží i její opálení.  Lázně nabízí také saunu, krytý bazén, peeling, pěnové koupele a olejovové masáže.

25 eur / 15 eur 7-12  let

Delfinárium

Pojďte s námi  do delfinária a shlédněte fantastické představení cvičeného mrože a bílých velryb, které jsou potěším nejen pro děti. Za poplatek 130 eur je možno si s delfíny zaplavat.

39 eur / 29 eur 3-12 let

Manavgatská plavba + bazar

Uvidíte „Manavgatské vodopády“,  kde budete mít volno na fotografování, navštívíte obchod s textilem‐Dickman. Následovat bude plavba lodí k ústí řeky Manavgat. Zde budete mít volný čas na koupání v řece nebo v moři, nachází se zde i krásná pláž, oběd  je na lodi, nápoje extra. Návšteva Manavgatského bazaru - toho největšího v okolí. 

39 eur / 19 eur 7-12 let                                                                                                                                       

Potápění

Jestli máte rádi potápění a nebo jste ho chtělí vždy vyzkoušet, máte jedinečnou možnost poznat svět pod mořskou hladinou. Dohlížet na Vás budou instruktoři jedné z největších potápěckých škol na světě. Před svým prvním ponorem se naučíte základní dovednosti, po té se ponoříte se zkušeným instruktorem po vašem boku. Oběd na lodi. Volný část můžete využít šnorchlováním a plaváním na otevřeném krásném tyrkysovém moři.

55 eur / nepotápěči 35 eur                                                                                                                                   

Rafting

Rafting je jedním z nejvíc vzrušujících a nejdobružnějších sportů. Nechte se unášet řekou, pozorujíc nádherné scenérie hor Taurus. Sjíždění chladné horské řeky, její divoké, ale i klidné, tiché úseky a to vše v nádharné okolní přírodě, si opravdu užijete. Garantujeme Vám neopakovatelný zážitek.Neopren a boty na rafting za poplatek.

35 eur /20 eur 7-12 let                                                                                                                                          

 

ALANYA A DIMČAJ

Výlet za krásami města Alanye, zastávka na vyhlídce, kde budete mít město Alanya jako na dlani. Oběd na příjemném místě s názvem Dimca v tradičním tureckem stylu, možnost koupání v řece. Krátká plavba lodí po pobřeží Alanye, ve volném čase můžete navštívit tradiční turecký bazar. Nenechte si ujít jeskyni Damlatas, objevenou v roce 1948. Tato obří komora je plná stalaktitů a je známá především svým vlhkým klimatem, vhodným  zejména pro astmatiky. (Oběd, vstup v ceně, nápoje extra)

39 eur /19 eur 7-12  let

PIRÁTSKÁ PLAVBA /ALL INCL./ 

Plavba na lodi Vás dokonale zrelaxuje a ještě se budete moci  během plavby kochat nádhernou scénerií tureckého pobřeží. Odpočinete si, budete se opalovat a přitom pozorovat horizont středozemního moře a necháte se ovívat jemným mořským větrem. Během přestávky si budete moci zaplavat a zašnorcholvat, na palubě dětské animace, pěnová párty a další zábavy pro děti.

39 eur /19 eur 7-12  let

QUAD SAFARI

Chcete vnést do vaší dovolené trochu vzrušení? Jestli ano, tak je  jízda na terenních čtyřkolkách  pro vás to pravé. Výlet je organizován ve skupině a ve většině případů ani nepotřebujete řidičský průkaz. Osoby od 12 let do 16 let sice nemájí povoleno čtyřkolku řídít, mohou se však zúčastníit vzrušující jízdy jako spolujezdci, zrovna  jako osoby nad 16 let, kteří jsou držitelé řidičského průkazu.

 49 eur / druhá osoba 25 eur                                                                                                                   

 

Rafting a Jeep safari

Zažijte zábavu a rafting v jednom. Jízda na jeepech OUTDOOR a OFF-ROAD v pohoří Taurus a nakonec sjíždění chladivé horské řeky, její divoké, ale i klidné a tiché části a to vše v nádherné přírodní scenerii, si opravdu užijete. Garantujeme Vám neopakovatelný zážitek. Neopren boty na rafting za poplatek.

59 eur / 29 eur 7-12 let                                                                                                         

 

QUAD SAFARI A RAFTING

Rafting je jedním z nejvíc vzrušujících a dobružných sportů. Nechte se unášet řekou, pozorujte nádherná panoramata hor Taurus. Sjíždění chladné horské řeky, její divoké, klidné a tiché úseky to vše v nádherné přírodní scenerii, si opravdu užijete. Garantujeme Vám neopakovatelný zážitek. Tento výlet je spojený s dobrodružtvím na čtyřkolkách, poskytuje odreagování, adrenalin a zábavu. Brýle a šátek za poplatek.

59 eur / 2 osoba 29 euro

 

 V.I.P  YACHTA / ALL INCL./

Plavba na luxusní motorové jachtě vám zaručí oddech při pozorování horizontu středozemího moře a hladit vás bude jemný mořských vítr. Uvidíte pobřeží plné zelených pínii, nádhernou Kleopatřinu pláž, také Alanyi a hrad. Během přestávky si budete moci zaplavat a zašnorchlovat. V cene je oběd na lodi a nealko, lehátko a osuška. Tento výlet je vhodný i pro dětí od 12 let.

72 euro

 

AQUARIUM A ANTALYA MESTO

Prozkoumejte mořské dno, kde uvidítě více jak 40 exponátů v akváriu s nejdelším podmořským tunelem, jehož délka je 131 m a šířka 3 m., kde uvidíte různé druhy mořských živočichů. Vhodné pro rodiny s  dětmi. Návstěva obchodu se zlatem, textil (Tax Free), prohlídka starého  města Antalye, přístavu a indiviální volno.

39 eur / 9 eur 7-12 let

LANOVKA TELEFERIK OLIMPOS

Výlet lanovkou na úžasnou horu Tahtali do výšky 2365 m. Během výletu můžete obdivovat výhled a také krásy turecké přírody a národní parku Beydaglari. Užívat si pohled na staré pohoří v kontrastu s výhledem na moře i na město Antalya, Kemer a okolí.

49 eur /29 eur 7-12 let

Land of Legends

Magické království vytvořené speciálně pro děti je projektem hotelového řetězce Rixos. Unikátní rezort spojuje vodní a dobrodružný park, kde si můžete zaplavat s delfíny, pozorovat hravé tučňáky nebo se vyřádit na nejrůznějších vodních atrakcích.

79 eur / 62 eur 4-12 let

Antalya a lanovka

Jízda lanovkou do výšky 650 m, návšteva obchodu s textilem, zlatem (Tax Free), prohlídka starého města, přístavu a individuální volno. (vstup, průvodce SK/Nj).

19 eur / 15 eur 7-12 let

Demre – Mira - Kekova

Výlet na tři nejslavnější místa Lykie. Demre s kostelem Sv.Mikuláše, Mira, kde jsou skalní hroby a antické divadlo a nakonec výlet lodí k potopenému městu Kekova. Místa, která sjou spjatá s dávnou mytologii vás okouzlí. (vstup, plavba lodí, oběd v ceně)

59 eur / 29 eur 7-12 let

Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.