vyhledat zájezdy

Ras al-Khaimah

8
Hotel Smartline Beach Resort ****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Rozlehlý areál hotelu Smartline Beach Resort, donedávna známý také jako Bin Majid Resort, se nachází přímo u 800 m dlouhé písečné pláže s jemným pískem v letovisku Ras Al Khaimah. Hotelová síť Smartline, která ho nedávno převzala, je známá svým čistým "rukopisem". Minimalistický styl, čisté linie, pestré ale vkusné barvy v interiérech a exteriérech, architekti odvedli skutečně kus kvalitní práce a hotelu dali nový šat. Od nákupního centra Al Hamra Mall se nachází ve vzdálenosti pouhé 2 km. Ať už jste pár, který hledá romantickou dovolenou, rodina s dětmi, která hledá vyžití pro své ratolesti, nebo skupina, která se chce zabavit na pobřeží Arabského moře, všichni jste na správném místě. Pečlivě udržovaná tropická zahrada a v ní rozmístěné bazény pro všechny věkové kategorie a různé stylové bary vytváří neopakovatelnou atmosféru díky které si tento hotel zamilujete.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 6.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 24 490 Kč
Hotel Al Hamra Residence & Village *****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Hotelový komplex Al Hamra leží na pobřeží Arabského zálivu, ve stále populárnějším letovisku Ras Al Khaimah, v sousedství 18-jamkového golfového hřiště. Dlouhá a široká pláž s jemným pískem, široké spektrum volnočasových aktivit, několik á la carte restaurace nabízející speciality světových kuchyní a v neposlední řadě stylové pokoje zaručují hostům pohodlnou a nezapomenutelnou dovolenou s důrazem na skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Nedaleko hotelu najdete také nákupní středisko Al Hamra Mall, od kterého je centrum emirátu Ras Al Khaimah je vzdáleno 10 minut jízdy - dopravit se sem můžete i hotelovým minibusem. Stejně i do největšího nákupního centra v Dubaji - The Dubai Mall - zajišťuje hotel bezplatnou dopravu dvakrát týdně (v závislosti na poptávce hostů). Al Hamra Residence je skvělý 5 * all inclusive hotel s nejvýhodnější cenou v naší nabídce.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 6.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 28 590 Kč
9.2
Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort *****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Tento luxusní hotel ze sítě Hilton byl v minulosti oceněn jako nejlepší plážový resort Emirátů. Vychutnejte si úchvatný výhled na Arabský záliv na jedné straně a impozantní pohoří Hajar na straně opačné, zatímco relaxujete na 500 metrů dlouhé a široké pláži s jemným bílým pískem v letovisku Ras Al Khaimah. Hotelové vilky jsou umístěny v rozlehlé a pěstěné tropické zahradě. 6 restaurací a barů se postará o kulinářské zážitky od rána do pozdního večera. Pokud jste milovníkem golfu, v bezprostřední blízkosti objevíte 18-jamkové golfové hřiště. Nákupní centrum Al Hamra se nachází nedaleko, cca 10 minut jízdy autem, podobně jako i vodní park Iceland. Do rušné kosmopolitní Dubaje se dostanete (za poplatek) i hotelovým shuttle busem za pouhých 60 minut.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 6.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 29 090 Kč
9.2
Hotel DoubleTree *****
Emiráty, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Hotel DoubleTree by Hilton nabízí svým hostům pocit výjimečnosti, luxusu a maximálního pohodlí. Přesvědčí vás o tom samotný check-in, při kterém dostanete i čokoládový koláček z vlastní výroby. Tento velkolepý hotel postavený na ostrově Marjan v emirátu Ras Al Khaimah se pyšní 650 m dlouhou pláží s jemným bílým pískem dovezeným až z Malajsie. Impozantní hlavní budova s ​​recepcí a přilehlé vilky, 7 venkovních vyhřívaných bazénů, 2 exkluzivní SPA centra, 10 restaurací a barů, taneční sál, kongresové sály, dětský klub, venkovní hřiště a aquapark s pirátskou lodí vás utvrdí v tom, že dovolenou trávíte na správném místě. Kromě toho se v blízkosti hotelu (cca na 5 minut jízdy) nachází nákupní centrum Al Hamra Mall, cca 15 minut jízdy autem je vodní park Iceland a nákupní centrum Manar Mall, stejně jako i centrum Ras Al Khaimah. V blízkosti se nachází také golfové hřiště Al Hamra. Můžete vyzkoušet i potápění nebo si užít pohled na okolí z ptačí perspektivy na palubě hydroplánu, který přistává přímo před hotelem. Vaše chuťové pohárky budou rozmazlovány specialitami mezinárodní kuchyně té nejvyšší kvality v rámci bohatého all inclusive programu, který nabízí i jídla ze zdravých potravin, snacky nebo gourmet talíře.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 6.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 30 190 Kč
Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.