vyhledat zájezdy
Abu Dhabi

9.3
Hotel Al Raha Beach Hotel *****
Emiráty, Abu Dhabi, Abu Dhabi

Výjimečný hotel, výjimečné zážitky! V roce 2005 se měl tento palác stát privátní rezidencí samotného šejka, který si projekt posléze rozmyslel a vznikl zde hotel. Jen z nákladů na lobby by bylo možné postavit několik běžných hotelů a nejmenší z pokojů mají rozlohu od 55 m2. Velkorysost všech prostor se těžko popisuje slovy, nešetřilo se ani špičkovými materiály a stylovými vkusnými dekoracemi té nejvyšší kvality a ceny. Hotel je právem hrdý na to, že poskytuje nejvyšší standard ubytování v celém Abu Dhabi a spolu s 900 m dlouhou písečnou pláží tvoří jedinečný dovolenkový resort, který je přímo propojen se sousedním obchodním centrem. Disponuje také vlastní marinou pro jachty a plachetnice. Vzdálený je jen 10 minut jízdy od světoznámého okruhu F1 na ostrově Yas, zábavního parku Ferrari a Warnes Bros., vodního světa Yas Waterworld a 25 minut od centra města Abu Dhabi s Velkou mešitou, kam se dostanete i bezplatnými shuttle busy, které jezdí každý den. Specifickou kapitolou je i prvotřídní kuchyně, kde najdete chutě a speciality z celého světa. Tematické večeře - např. takový "fish market", kde se podávají čerstvé ryby a plody moře, se mezi hosty těší mimořádné oblibě. A jedna rarita na závěr: hotel jako jediný svého druhu provozuje vlastní "liquor shop" - tedy obchod s alkoholem, kde si můžete nakoupit alkohol za běžné evropské ceny.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 6.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 29 806 Kč
Nejnovější akce
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.