vyhledat zájezdy

Naxos

Studia Golden Silence
Řecko, Naxos, Agios Prokopios

Na jednom z nejhezčích ostrovů souostroví Kyklady, na Naxosu, kde se hory potkávají se zelení olivových hájů, malebnými políčky a tyrkysovým mořem, v Agios Prokopios, naleznete dům Golden Silence. Jeho jméno hovoří za vše. Ráj pro všechny, kteří o své dovolené chtějí uniknout z hektického každodenního ruchu a chtějí strávit dny v klidném ostrovním tempu. Krátká procházka jen necelých 350 m od nádherné od pláže a tím i plážových barů a restaurací vám umožní dobít pomyslné baterky v klidu, v objetí přírody s malebnými výhledy do okolní krajiny a na moře. Ale samozřejmě s WiFi připojením. Přitom jen 100 m od domu je vzdálen velký supermarket a do centra hlavního města a přístavu je to jen 3,5 km. Západy slunce jsou zde zkrátka nezapomenutelné a přitom se jedná o cenově nejvýhodnější dům z naší nabídky, kde naleznete víc než čekáte.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 5.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 790 Kč
Studia Agia Anna
Řecko, Naxos, Agia Anna

Každá země má své územní klenoty a mezi ty řecké bezesporu patří souostroví Kyklady. Na jednom z nejhezčích kykladských ostrovů, na ostrově Naxos, v malebné vesniččce Agia Anna se nachází stejnojmenná studia. Od jedné z nejhezčích písečných pláží na ostrově s plážovým servisem a vodními sporty je dělí jen zahrada a cesta. V okolí domu naleznete taverny, bary, minimarket, Ag. Anna zvolna navazuje na Ag. Prokopios s další hezkou pláží i možnostmi zábavy a od hlavního města je vzdálená necelých 8 km. V zahradě jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, v objektu je recepce a Wifi zdarma u recepce a ve snídaňové místnosti. V sousedství se nachází vyhlášená taverna s místními specialitami.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 5.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 990 Kč
Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.