vyhledat zájezdy

Naxos

Studia Golden Silence
Řecko, Naxos, Agios Prokopios

Na jednom z nejhezčích ostrovů souostroví Kyklady, na Naxosu, kde se hory potkávají se zelení olivových hájů, malebnými políčky a tyrkysovým mořem, v Agios Prokopios, naleznete dům Golden Silence. Jeho jméno hovoří za vše. Ráj pro všechny, kteří o své dovolené chtějí uniknout z hektického každodenního ruchu a chtějí strávit dny v klidném ostrovním tempu. Krátká procházka jen necelých 350 m od nádherné od pláže a tím i plážových barů a restaurací vám umožní dobít pomyslné baterky v klidu, v objetí přírody s malebnými výhledy do okolní krajiny a na moře. Ale samozřejmě s WiFi připojením. Přitom jen 100 m od domu je vzdálen velký supermarket a do centra hlavního města a přístavu je to jen 3,5 km. Západy slunce jsou zde zkrátka nezapomenutelné a přitom se jedná o cenově nejvýhodnější dům z naší nabídky, kde naleznete víc než čekáte.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 5.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 371 Kč
Studia Agia Anna
Řecko, Naxos, Agia Anna

Každá země má své územní klenoty a mezi ty řecké bezesporu patří souostroví Kyklady. Na jednom z nejhezčích kykladských ostrovů, na ostrově Naxos, v malebné vesniččce Agia Anna se nachází stejnojmenná studia. Od jedné z nejhezčích písečných pláží na ostrově s plážovým servisem a vodními sporty je dělí jen zahrada a cesta. V okolí domu naleznete taverny, bary, minimarket, Ag. Anna zvolna navazuje na Ag. Prokopios s další hezkou pláží i možnostmi zábavy a od hlavního města je vzdálená necelých 8 km. V zahradě jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, v objektu je recepce a Wifi zdarma u recepce a ve snídaňové místnosti. V sousedství se nachází vyhlášená taverna s místními specialitami.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 5.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 371 Kč
Studia Three Brothers
Řecko, Naxos, Plaka

Ostrov Naxos patří v souostroví Kyklady bezesporu mezi ty nejkrásnější. I když exclusivnímu soustroví Řecka vévodí ostrov Santorini, na Naxu naleznete mnohem více krásných pláží, uvolněné prázdninové tempo a především mnohem méně turistů. A k tomu všemu vás ve Three Brothers čeká jedno z nejmalebnějších ubytování na ostrově. Dům byl vystavěn s respektem ke zdejší ostrovní architektuře, s úctou k přírodě, v harmonii s moderními potřebami současných prázninových návštěvníků a to přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, v klidné oblasti Plaka. Ze všech pokojů se naskýtá výhled na moře, v zahradě jsou zákoutí zvoucí k posezení i dětské hřiště a k domu patří i vyhlášená taverna ležící u pláže, na kterou je to z domu jen pár kroků. Na recepci je k dispozici internet a WiFi, trezor, akceptují platební karty a k dispozici jsou služby prádelny. Využít můžete i školu kitesurfingu a vodní sporty na pláži. Podél pláže se soustředí i další taverny, bary, minimarkety (cca 50 m) a supermarkety, nejbližší je vzdálen cca 400 m. Do hlavnímo města je to necelých 8 km a autobusová zastávka je 10 m od domu.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 5.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 917 Kč
Nejnovější akce
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.