vyhledat zájezdy

Soma Bay

Hotel Imperial Shams Abu Soma ****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Hotel ze sítě Shams, což v překladu znamená slunce, skutečně láká na krásné slunečné dny strávené u moře. Hotel leží 50km jižně od Hurghady, v lokalitě Abu Soma známé pro výborné podmínky pro šnorchlování, potápění, windsurfing či kitesurfing. Písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem, vychutnejte si relax na pohodlných lehátkách nebo si vyzkoušet jeden z oblíbených vodních sportů. Animační tým a dětský klub nabízejí zajímavé programy, které příjemně zpestří váš pobyt.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 19 690 Kč
9
Hotel Mövenpick Resort Soma Bay *****+
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Mövenipick Resort Soma Bay je místo, kde se klade mimořádný důraz na vysokou úroveň služeb a zejména kvalitní kuchyni. Patří do známé sítě luxusních hotelů, která se pyšní i vlastní výrobou čokolád. Známou "chocolate hour" si zamilujete, k odpolední kávičce si pochutnáte na čokoládových lahůdkách vlastní výroby. Pobyt v tomto hotelu bude skutečným gourmet zážitkem. Vyzkoušejte orientální kuchyni nebo takzvaný úlovek dne - každý den čerstvě ulovené mořské plody a ryby podávané v středomořské á la carte restauraci. Resort disponuje moderními a prostornými pokoji, které vám poskytnou maximální pohodlí. WiFi připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Vybavení pro rodiny s dětmi je vyšperkované k dokonalosti - v rámci ubytování (dětský polštářek, postýlka, župan, kočárek), restaurace i aktivit. Kromě dětského hřiště a miniklubu vás potěší večerní promítání pro děti. Mövenpick Resort je zároveň perfektní základnou pro ty, kteří chtějí objevit krásy podmořského života. Leží v nádherném zálivu Soma a potápěčské centrum najdete přímo na pláži. V neposlední řadě je pýchou hotelu amfiteátr, který je dějištěm animačních programů.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 990 Kč
9.7
Hotel Sheraton Soma Bay *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Tento luxusní hotel leží v zálivu Soma Bay na nádherné dlouhé písečné pláži a hosty upoutá jedinečnou architekturou ve stylu Karanackého chrámu. V jeho těsné blízkosti se nachází rozlehlé 18-jamkové golfové hřiště i fantastické možnosti pro milovníky vodních sportů. Ne náhodou je tento hotel jeden z nejlépe hodnocených v této lokalitě. Nabízí služby na vysoké úrovni a skvělou mezinárodní kuchyni. Šéfkuchař vám zde připraví různé speciality přímo před vašima očima. Do Hurghady se dostanete hotelovým minibusem nebo taxíkem, je vzdálená asi 45 km. Sheraton Soma Bay Resort je skvělou volbou pro aktivní i odpočinkovou dovolenou.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 30 890 Kč
Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.