vyhledat zájezdy


Sahl Hasheesh

Hotel Pyramisa Sahl Hasheesh *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Oblast Sahl Hasheesh je známá krásnými plážemi a vynikajícími hotely. Právě zde, na soukromé dlouhé písečné pláži se nachází také hotel Pyramisa s výbornými podmínkami pro šnorchlování. V resortu najdete také dobré vybavení pro rodiny s dětmi, tobogány či nákupní pasáž. Super tip vzhledem na cenu a lokalitu.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 086 Kč
9.8
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Vynikající pětihvězdičkový hotel, jehož koncept služeb je skutečně promyšlený do nejmenších detailů tak aby uspokojil každého návštěvníka. Zábavné programy a aktivity pro děti umožní naplno si užít rodinnou dovolenou. Hotel obklopuje krásná zahrada, kterou projdete přímo k nádherné široké pláži. Zde najdete stylová lehátka a slunečníky, snack bar i centrum potápění. Zajímavostí je vyhrazená relaxační část, kde si vychutnáte ničím nerušený odpočinek. Hotel se pyšní jedinečnou pláží s pozvolným vstupem a přírodní lagunou, do které je pohodlný vstup z mola. Výjimečná je tu i promenáda, která vede podél pláže. Ideální na procházku nebo jízdu na kole, který si bezplatně můžete zapůjčit přímo v hotelu. Vyzdvihnout musíme také výbornou stravu a rozmanité á la carte restaurace. Tropitel je zkrátka zárukou spokojenosti i náročnější klienty

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 652 Kč
Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.