vyhledat zájezdy

Sahl Hasheesh

9.8
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Vynikající pětihvězdičkový hotel, jehož koncept služeb je skutečně promyšlený do nejmenších detailů tak aby uspokojil každého návštěvníka. Zábavné programy a aktivity pro děti umožní naplno si užít rodinnou dovolenou. Hotel obklopuje krásná zahrada, kterou projdete přímo k nádherné široké pláži. Zde najdete stylová lehátka a slunečníky, snack bar i centrum potápění. Zajímavostí je vyhrazená relaxační část, kde si vychutnáte ničím nerušený odpočinek. Hotel se pyšní jedinečnou pláží s pozvolným vstupem a přírodní lagunou, do které je pohodlný vstup z mola. Výjimečná je tu i promenáda, která vede podél pláže. Ideální na procházku nebo jízdu na kole, který si bezplatně můžete zapůjčit přímo v hotelu. Vyzdvihnout musíme také výbornou stravu a rozmanité á la carte restaurace. Tropitel je zkrátka zárukou spokojenosti i náročnější klienty

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 24 990 Kč
Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.