vyhledat zájezdy


Makadi Bay

Hotel Stella Di Mare Garden *****
Egypt, Makadi Bay, Makadi Bay

Stella Di Mare Garden je sesterský hotel sousedního Stella Di Mare Beach. Areál tvoří krásná zahrada s květinami a palmami, v níž se nacházejí jednotlivé budovy s pokoji a několik různých bazénů s atrakcemi a tobogány. K pláži i hotelu Stella Di Mare Beach se dostanete krátkou procházkou přes zahradu nebo se svezete shuttle busem. Stella Di Mare patří na špičku nabídky hotelů v této oblasti díky stravě, která je zde na mimořádně vysoké úrovni, službám a v neposlední řadě kvůli pláži a skvělým podmínkám na šnorchlování. Makadi Bay je oblast vyhledávaná pro pestrý podmořský svět a tento hotel není výjimkou. Na pláži najdete plážový bar, centrum vodních sportů a téměř 400 m dlouhé molo pro pohodlný vstup do moře.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 042 Kč
9.3
Hotel Stella Di Mare Beach *****
Egypt, Makadi Bay, Makadi Bay

Stella Di Mare vás hned při vstupu okouzlí jedinečným designem v orientálním stylu s nádechem luxusu. Areál tvoří krásná pestrobarevná zahrada s květinami a palmami. V ní se nachází několik samostatných budov s pokoji v moderním egyptském stylu, které vám zaručí pocit soukromí. Hotel vyniká službami na vysoké úrovni a skvělou stravou, která je nejen chutná ale i rozmanitá. Určitě vyzkoušejte i některou z á la Carte restaurací. Makadi Bay je krásná oblast, kterou tvoří záliv s písčitým pobřežím, křišťálově čistým mořem a výbornými podmínkami pro fanoušky potápění a šnorchlování. To vše nabízí i hotel Stella Di Mare. Realizovat pronájem vybavení a objevujte podmořský svět. Těšit se můžete také na pestrou nabídku aktivit, animační programy a příjemnou dovolenkovou atmosféru. Stačí už jen vybrat si termín.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 825 Kč
Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.