vyhledat zájezdy

Makadi Bay

Hotel Stella Di Mare Garden *****
Egypt, Makadi Bay, Makadi Bay

Stella Di Mare Garden je sesterský hotel sousedního Stella Di Mare Beach. Areál tvoří krásná zahrada s květinami a palmami, v níž se nacházejí jednotlivé budovy s pokoji a několik různých bazénů s atrakcemi a tobogány. K pláži i hotelu Stella Di Mare Beach se dostanete krátkou procházkou přes zahradu nebo se svezete shuttle busem. Stella Di Mare patří na špičku nabídky hotelů v této oblasti díky stravě, která je zde na mimořádně vysoké úrovni, službám a v neposlední řadě kvůli pláži a skvělým podmínkám na šnorchlování. Makadi Bay je oblast vyhledávaná pro pestrý podmořský svět a tento hotel není výjimkou. Na pláži najdete plážový bar, centrum vodních sportů a téměř 400 m dlouhé molo pro pohodlný vstup do moře.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 18 290 Kč
8
Hotel Tia Heights Makadi Bay *****
Egypt, Makadi Bay, Makadi Bay

Makadi Bay je vyhledávaná dovolenková oblast, kde zlatavé pískové duny kontrastují s tyrkysovým mořem a pestrobarevnými korálovými útesy pod jeho hladinou. Zde, přímo na soukromé písečné pláži, se rozprostírá hotel Tia Heights. Areálu dominuje rozlehlý bazén. Hosté si kromě potápění, šnorchlování a relaxu na pláži mohou dny zpestřit mnoha dalšími aktivitami. Zajímavostí je zde malý přístav a aquapark se 17 různými skluzavkami a tobogány. Nezáleží na tom, zda jste milovníkem potápění, sportovních aktivit nebo klidné dovolené, v tomto hotelu si hosté vždy najdou to pravé pro sebe. Letiště v Hurghadě je vzdáleno 25 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 18 890 Kč
9.3
Hotel Stella Di Mare Beach *****
Egypt, Makadi Bay, Makadi Bay

Stella Di Mare vás hned při vstupu okouzlí jedinečným designem v orientálním stylu s nádechem luxusu. Areál tvoří krásná pestrobarevná zahrada s květinami a palmami. V ní se nachází několik samostatných budov s pokoji v moderním egyptském stylu, které vám zaručí pocit soukromí. Hotel vyniká službami na vysoké úrovni a skvělou stravou, která je nejen chutná ale i rozmanitá. Určitě vyzkoušejte i některou z á la Carte restaurací. Makadi Bay je krásná oblast, kterou tvoří záliv s písčitým pobřežím, křišťálově čistým mořem a výbornými podmínkami pro fanoušky potápění a šnorchlování. To vše nabízí i hotel Stella Di Mare. Realizovat pronájem vybavení a objevujte podmořský svět. Těšit se můžete také na pestrou nabídku aktivit, animační programy a příjemnou dovolenkovou atmosféru. Stačí už jen vybrat si termín.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 390 Kč
Hotel Jaz Aquaviva *****
Egypt, Makadi Bay, Makadi Bay

Nejnovější z hotelů rozlehlého komplexu Madinat Makadi, otevřený v roce 2018. Hlavní atrakcí je vlastní hotelový aquapark, ve kterém se vyřádí děti i dospělí. Součástí komplexu je i nákupní centrum Souk Makadi, výborné SPA centrum či 18-jamkové golfové hřiště. Stylové moderní prostory a špičkové služby jsou zárukou maximálního komfortu a pocitu luxusu během celého pobytu.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 11.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 23 790 Kč
Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.