vyhledat zájezdy


Okurcalar

9.2
Hotel Meridia Beach *****
Turecko, Okurcalar, Okurcalar

Areál právě zrekonstruovaného hotelu Meridia Beach se rozkládá ve středisku Okurcalar, přímo u široké písečné pláže. Tvoří ho hlavní budova se zcela novou vstupní halou a recepcí a několik samostatných vilek v zahradě. Najdete zde prostor na dokonalý odpočinek ať už při některém bazénu, ve wellness centru nebo přímo na pláži. Ideální pro všechny věkové kategorie. Letiště Antalya je vzdáleno 100 km, oblíbené středisko Side 40 km a Alanya 30 km.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 292 Kč
Letovisko Okurcalar patří mezi oblíbené střediska, které přitahuje své klienty moderními 4 * a 5 * hotely ležícími přímo na širokých plážích. Jsou ponořeny do velkých dokonale upravených zahrad, poskytujících komfort, zábavu ale i relax. Křišťálově průzračné moře podtrhuje jeho atraktivitu. Je to vhodné jednak pro klienty toužící po oddechu, ale i pro rodiny s dětmi, které hotely lákají množstvím skluzavek, dětských hřišť, bazénů a dětských klubů.
Nejnovější akce
Playboy Week Playboy Week Playboy Week již od 8.4.2019!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.