vyhledat zájezdy

Manavgat

9.2
Royal Atlantis Spa & Resort *****

Příjemný, moderní a velmi oblíbený hotel, který byl uveden do provozu v roce 2009, se nachází v centru letoviska Gündogdu a rozkládá se na ploše 14000 m2. Od nejbližších obchůdků, restaurací a možností zábavy jej dělí pouhých 50 m. Do nedalekého města Side, které leží cca 15 km, vás pohodlně zaveze místní doprava z autobusové zastávky, která je přímo před hotelem. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 45 km. Kromě široké písečné pláže hotel nabízí skutečně bohaté možnosti aktivit od kina, přes bohaté sportovní a animační programy, až po moderně vybavené Spa centrum. Hotel disponuje několika restauracemi, bary, ale také bazény se skluzavkami a tobogány pro nejmenší. Doporučujeme především těm, kteří preferují klidnější dovolenou s možnostmi zábavy v rámci rozlehlého hotelového areálu.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 18 039 Kč
Členité turecké pobřeží Středozemního moře vyniká tyrkysovým mořem, nádhernými širokými písečnými plážemi, přítomností starověkých památek a vynikající turistickou infrastrukturou na evropské úrovni. Město Manavgat je od Antalye vzdáleno 76 km. Ze severní strany je obklopeno mohutným pohořím Taurus, které je bohatě zalesněné a dodává okolí neopakovatelnou atmosféru. Hotely vybudované přímo na písečných širokých plážích se vyznačují kvalitními službami a jsou vhodné pro každou věkovou kategorii.
Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.