vyhledat zájezdy


Konakli

9.4
Hotel Royal Garden Select & Suite *****
Turecko, Konakli, Konakli

Hotel Royal Garden Select si získal mnoho klientů nejen kvůli skvělé poloze přímo na pláži v Konakli. Může se ale také pochlubit krásně upraveným rozsáhlým areálem, několika bazény, tobogány pro děti i dospělé, vynikajícím jídlem a především pečlivým přístupem ke svým hostům. V hlavní budově Select jsou pokoje pouze pro 2-3 osoby, část Suite tvořená dvěma samostatnými budovami má k dispozici i rodinné pokoje. Od centra letoviska Konakli je hotel vzdálen asi 500 m, letiště v Antalyi je vzdálené 120 km. Do nedaleké Alanye (cca 14 km) se dostanete i místními dolmušemi.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 12 827 Kč
8.7
Hotel Anitas Beach ****+
Turecko, Konakli, Konakli

Hotel Anitas je jednou z našich letošních novinek; vybrali jsme ho i kvůli fantastické poloze přímo na pláži a přátelské atmosféře, která v něm panuje. Vyhovovat bude všem, kteří si chtějí nejen užít nádherný výhled na moře, ale trochu i poznat zajímavá místa a život v Turecku. Nedaleká Alanya (12 km) nabízí množství příležitostí na výhodné nákupy, večerní zábavu i na prohlídku pamětihodností. Po rušném dni plném nových zážitků si pak odpočiňte v hotelovém SPA centru, které nabízí mnoho druhů masáží. Centrum letoviska Konakli je vzdáleno asi 3 km, letiště v Antalyi 120 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 14 187 Kč
Nejnovější akce
Playboy Week Playboy Week Playboy Week již od 8.4.2019!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.