vyhledat zájezdy

Incekum

Hotel Incekum Beach Resort *****
Turecko, Incekum, Incekum

Příjemný hotelový komplex Incekum Beach se rozkládá na malém výběžku asi 5 km od centra Avsallaru a 28 km od Alanye. Tvoří ho hlavní budova s 12 bloky ve stylu prázdninové vesničky, umístěnými v pěkně upravené zahradě hned v sousedství pláže. Do centra letoviska (5 km) se dostanete místními dolmuši, letiště v Antalyi je vzdáleno 98 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 663 Kč
Incekum v překladu znamená "jemný písek". Je tak pojmenována oblast, která patří spolu se sousedním letoviskem Konakli mezi atraktivní a nejoblíbenější letoviska Turecké riviéry. Kdysi oblast, známá jako zemědělská, s malým obchodním přístavem, je v současnosti atraktivní jednak svými dlouhými plážemi s jemným pískem a romantickými útesy, jednak křišťálově čistým mořem. V neposlední řadě ji ozvláštňuje rozvíjející se obchodní centrum zábavy pro bohatý večerní a noční život. Poskytuje však současně jedny z nejlepších podmínek na prožití klidné dovolené pro aktivní. Incekum leží cca 25 km jihovýchodně od Alanye - největšího centra této oblasti.
Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.