vyhledat zájezdyColakli

8.6
Hotel Orfeus Park ****+
Turecko, Colakli, Colakli

Oblíbený hotel Orfeus Park prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2015. V témže roce byla hned v sousedství postavena i jeho nová část, Queen - obě jsou propojeny podzemní chodbou. Chloubou komplexu je krásná pěstována zahrada. Hotel se nachází v letovisku Colakli, asi 9 km západně od historického centra Side a 20 km od Manavgatu. V blízkém okolí najdete dostatek obchodů, bazarů a restaurací. Letiště Antalya se nachází jen 55 km od hotelu.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 13 715 Kč
Jen 10 km od starověké Pamphile, současného letoviska Side, což v překladu znamená "granátové jablko", leží malebné a turisty velmi vyhledávané letovisko Čolakli. Jeho dlouhá, zlatavá a písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se postupně prolíná s krásnými plážemi v Side. Tato oblast se pyšní stylovými hotely i velkými moderními komplexy. Do centra města Side se dá pohodlně dostat malými pobřežními autobusy (dolmušů) nebo taxíkem. Během příjemné večerní procházky po Side, které oplývá i množstvím historických klenotů, Vás okouzlí neuvěřitelná magičnost tohoto místa.
Nejnovější akce
Playboy Week Playboy Week Playboy Week již od 8.4.2019!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.