vyhledat zájezdyBenátská riviéra

8.7
Kemping Italy Camping Village ***

Jen 2,5 km od centra Cavallino se rozprostírá Italy Camping Village. Jeden z důvodů, proč sem rády jezdí rodiny s dětmi, je jeho fantastická poloha přímo u pláže s jemným pískem, v objetí svěží pobřežní zeleně. V areálu je bazén pro dospělé s vířivkou a skluzavkou Tobago, i bazén pro děti: pokud by měl někdo zájem o větší porci vodní zábavy, může zdarma navštívit dva aquaparky v kempu Union Lido vzdáleném necelých pět set metrů. Využívat tam můžete i fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, pronajmout si kolo či kanoe. Občerstvení v Italy Camping Village poskytuje plážový bar, snack bar, restaurace - pizzerie, najdete zde supermarket, stánek s ovocem a zeleninou i prodejnu s potřebným vybavením na pláž a kempování. Když si budete chtít udělat pěkný výlet, z 9 km vzdáleného Punta Sabbioni pravidelně plují lodě do Benátek nebo na ostrovy v Benátské laguně proslulé výrobou uměleckého skla.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 31.8.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 348 Kč
8.7
Kemping Ca´ Savio ***+

I tento středně velký kemping najdete na pobřeží Cavallino; co však na jeho pláži nenajdete, jsou nekonečné řady barevných slunečníků. Je to v souladu s politikou životního prostředí a ze stejného důvodu není pláž v noci uměle osvětlena. Areál kempu je vsazen do borovicového lesa a poskytuje pohodlné ubytování v mobilních domech vhodné pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Pobavit se mohou v miniklubu, k dispozici mají hřiště a dětský hrad a různé denní i večerní animační programy. Také v okolí samotného kempu je dostatek plážových barů a různých atrakcí. Mladí lidé i všichni ti, kteří mají rádi živou atmosféru italských letovisek, jistě ocení blízkost samotné vesnice Ca'Savio (1 km) a Punta Sabioni (3 km), odkud se lodí mohou projet na ostrovy Murano a Burano proslulé sklářskými dílnami. Pokud milujete život v otevřeném prostoru a v harmonii s okolní přírodou - zeleň pinií, bělost písku a tyrkysové moře - právě jste našli letní pohodu, kterou jste hledali. Ideální pro rodinnou dovolenou.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 31.8.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 473 Kč
9.2
Kemping Residence Village ****

Pokud dáváte přednost dovolené v klidnějším prostředí s domácí atmosférou a zároveň vyžadujete kvalitu, kemping Residence Village přesně tyto požadavky splňuje. Rozprostírá se v borovicovém lese s přímým přístupem k velké pláži se zlatým pískem s pozvolným vstupem do moře. Čeká na vás kvalitní ubytování v mobilních domech, restaurace, supermarkety, tržnice, hřiště a bazény. Pro děti je zde široká škála zábavních a sportovních aktivit od hledání pokladu až po mini disko, dospělí se mohou připojit k animačnímu týmu a zpestřit si pobyt sportovními turnaji, hudebními večery nebo jen tak lenošit u bazénu s vířivkou. Toto místo je skvělým výchozím bodem pro návštěvu známého aquaparku Aqualandia (4 km), městečka Cavallino nebo Lido di Jesolo (2 km) a také okouzlujících Benátek, kam se dostanete výletem lodí z Punta Sabioni (13 km).

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 31.8.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 673 Kč
8.8
Kemping Laguna Village ***

Areál kempu Laguna Village se rozprostírá v poměrně klidném prostředí v blízkosti laguny Caorle. Vyhovuje především rodinám s dětmi, které si chtějí užít pohodovou dovolenou v překrásné přírodě podpořenou kvalitními službami. Velkým lákadlem je široká, volně přístupná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, ke které se dostane krátkou cestičkou. V areálu můžete relaxovat a bavit se ve třech bazénech s různou hloubkou vody. Kemp se nachází přibližně 2 km od centra jinak rušného Caorle plného barů a restaurací, kde můžete ochutnat tradiční jídla a slavné rybí speciality. Benátky jsou vzdáleny cca 70 km.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 31.8.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 823 Kč
Veneto - nebo i Benátsko, je jedním z nejnavštěvovanějších krajů Itálie, k čemuž přispívá především jeho výborná poloha - území mezi Alpami a Jaderským mořem. Vykoupejte a vyřádit se v bezpečném klidném moři s pozvolným vstupem, opalujte se na nádherných širokých písčitých plážích, poznejte blízké nezapomenutelné Benátky a Veronu. Udělejte si výlet k okouzlující jezeru Lago di Garda i do světoznámého lyžařského střediska Cortina d'Ampezzo. Vychutnejte si vynikající italskou studenou i teplou kuchyni. Nechte se zlákat zdejší módou, architekturou a hlavně nezapomenutelnou dovolenkovou atmosférou. Nejnavštěvovanějším letním střediskem je bezesporu Bibione. Azurové moře, zlatavé pláže, borovicové háje, všudypřítomné restaurace, pizzerie, bary, cukrárny s proslulými dobrotami a pravou italskou kávou, to je Bibione. A samozřejmě zábava všech druhů od lunapark, přes diskotéky, jízdu na horském kole či koních, po windsurfing, kanoe, volejbal, kuželky či tenis. Každý z vás si zde najde svůj pravý dovolenkový ráj.
Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.