vyhledat zájezdy

Soma Bay

9
Hotel Amwaj Blue Beach Resort & Spa *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Amwaj Blue Beach Resort nabízí luxusní ubytování přímo na soukromé pláži v oblasti zvané Abu Soma, 15 km od Makadi Bay a 45 km od letiště Hurghada. Stylové hotelové pokoje zařízené s dotekem tradičních vzorů jsou situovány ve třech budovách postavených kolem zajímavě členitého bazénu. Hotel je vynikající volbou pro příznivce potápění. V blízkosti hotelu se totiž nacházejí korálové útesy. O vybavení se postará centrum vodních sportů, které najdete přímo na pláži. Nabídka volnočasových aktivit je však mnohem širší, zahrnuje také denní animace či možnost relaxačních procedur v hotelovém SPA.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 4.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 13 311 Kč
9.1
Hotel Mövenpick Resort Soma Bay *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Mövenipick se pyšní sítí hotelů až v sedmdesáti různých zemích světa. Tento hotel je proto spolehlivou volbou a očekávat můžete skutečně vysokou úroveň služeb. Luxusní resort disponuje moderními a prostornými pokoji, které vám poskytnou maximální pohodlí. Výjimečný důraz se klade i na kuchyni. Zažijete autentickou chuť orientu či speciality středomořské kuchyně. Mövenpick Resort Soma Bay je zároveň perfektní základnou pro ty, kteří chtějí objevit krásy podmořského života nebo prožít trochu adrenalinu, a kromě potápění zkusit na příklad windsurfing. Nezapomíná se ani na nejmenší návštěvníky, na které čeká mini club a množství aktivit. Vzdálenost od letiště je 45 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 4.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 291 Kč
8.4
Hotel Sheraton Soma Bay *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Tento luxusní hotel leží v zálivu Soma Bay na nádherné dlouhé písečné pláži a hosty upoutá jedinečnou architekturou ve stylu Karanackého chrámu. V jeho těsné blízkosti se nachází rozlehlé 18-jamkové golfové hřiště i fantastické možnosti pro milovníky vodních sportů. Ne náhodou je tento hotel jeden z nejlépe hodnocených v této lokalitě. Nabízí služby na vysoké úrovni a skvělou mezinárodní kuchyni. Šéfkuchař vám zde připraví různé speciality přímo před vašima očima. Do Hurghady se dostanete hotelovým minibusem nebo taxíkem, je vzdálená asi 45 km. Sheraton Soma Bay Resort je skvělou volbou pro aktivní i odpočinkovou dovolenou.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 4.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 18 621 Kč
Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.