vyhledat zájezdySoma Bay

8.8
Hotel Amwaj Blue Beach Resort & Spa *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Amwaj Blue Beach Resort je další z kvalitních hotelů v zálivu Soma, kde vám během dovolené rozhodně nebude nic chybět. Komfortně zařízené pokoje s dotekem tradičních vzorů jsou situovány ve třech budovách postavených kolem zajímavě členěného rozlehlého bazénu. V celém areálu najdete až pět různých barů a nechybí několik tematických restaurací. Co tak ochutnat tradiční beduínskou kuchyni? Z pláže si také můžete odskočit do oblíbeného hotelového SPA a dopřát si ještě více relaxu. Nabídka volnočasových aktivit zahrnuje také denní animace pro dětské návštěvníky i dospělé. Hotel leží přímo na krásné pláži s pozvolným vstupem. Pokud rádi šnorchlujete, o vybavení se postará centrum vodních sportů, které najdete přímo na pláži. Plavci mohou na vstup do moře využít přes 200m dlouhé molo.Tento hotel je určitě jedničkou v naší nabídce z hlediska poměru ceny a kvality.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 31.8.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 890 Kč
9
Hotel Mövenpick Resort Soma Bay *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Mövenipick Resort Soma Bay je místo, kde se klade mimořádný důraz na vysokou úroveň služeb a zejména kvalitní kuchyni. Patří do známé sítě luxusních hotelů, která se pyšní i vlastní výrobou čokolád. Známou "chocolate hour" si zamilujete, k odpolední kávičce si pochutnáte na čokoládových lahůdkách vlastní výroby. Pobyt v tomto hotelu bude skutečným gourmet zážitkem. Vyzkoušejte orientální kuchyni nebo takzvaný úlovek dne - každý den čerstvě ulovené mořské plody a ryby podávané v středomořské á la carte restauraci. Resort disponuje moderními a prostornými pokoji, které vám poskytnou maximální pohodlí. WiFi připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Vybavení pro rodiny s dětmi je vyšperkované k dokonalosti - v rámci ubytování (dětský polštářek, postýlka, župan, kočárek), restaurace i aktivit. Kromě dětského hřiště a miniklubu vás potěší večerní promítání pro děti. Mövenpick Resort je zároveň perfektní základnou pro ty, kteří chtějí objevit krásy podmořského života. Leží v nádherném zálivu Soma a potápěčské centrum najdete přímo na pláži. V neposlední řadě je pýchou hotelu amfiteátr, který je dějištěm animačních programů.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 31.8.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 550 Kč
9.7
Hotel Sheraton Soma Bay *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Tento luxusní hotel leží v zálivu Soma Bay na nádherné dlouhé písečné pláži a hosty upoutá jedinečnou architekturou ve stylu Karanackého chrámu. V jeho těsné blízkosti se nachází rozlehlé 18-jamkové golfové hřiště i fantastické možnosti pro milovníky vodních sportů. Ne náhodou je tento hotel jeden z nejlépe hodnocených v této lokalitě. Nabízí služby na vysoké úrovni a skvělou mezinárodní kuchyni. Šéfkuchař vám zde připraví různé speciality přímo před vašima očima. Do Hurghady se dostanete hotelovým minibusem nebo taxíkem, je vzdálená asi 45 km. Sheraton Soma Bay Resort je skvělou volbou pro aktivní i odpočinkovou dovolenou.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 7.9.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 23 990 Kč
Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.