vyhledat zájezdy


Sahl Hasheesh

7.8
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Tento vynikající 5hvězdičkový hotel přímo na písečné pláži se nachází v oblasti Sahl Hasheesh, asi 14 km jižně od Hurghady. Kvalitní služby a vybavení, které poskytuje, jsou zárukou spokojenosti i nejnáročnějších klientů. Hotel v moderním egyptském stylu obklopuje udržovaná zahrada, která vede přímo k nádherné pláži se zlatým pískem. Vybavení hotelu doplňuje několik restaurací, bazénů a lázeňských center. Ty společně vytvářejí ideální zázemí pro vaši dovolenou. Pestré možnosti sportovního vyžití, včetně potápění nebo šnorchlování a zábavné programy pod palcem animačního týmu vám umožní si užít dovolenou naplno.  

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 8.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 503 Kč
9.3
Hotel Premier Le Reve Hotel & Spa *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Sahl Hasheeh je neustále rozvíjející se oblast v jižní části Hurghady, kde je pobřeží Rudého moře poseté luxusními hotely se špičkovými službami. Jedním z nich je i Premier le Reve hotel. Leží přímo na písečné pláži s korálovým podložím, což nadchne každého milovníka úchvatného podmořského života. Elegantní prostory a luxusní pokoje byly viditelně zařízené se smyslem pro detail a maximálním pohodlí hostů. Hotel disponuje různými typy pokojů včetně suit s privátní jacuzzi. Tento hotel se řadí do kategorie adult only a umožňuje ubytování pro hosty od 16 let.  

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 8.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 25 687 Kč
Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.