vyhledat zájezdy


Istria

Hotel Aminess Laguna ***+
Chorvatsko, Istria, Novigrad

Příjemný hotel typu Aminess Laguna se nachází na okraji borovicového lesa pouhých 100 metrů od pláže a 15 minut chůze od centra Novigradu. Nabízíme pohodlné ubytování pro páry i rodiny s dětmi v klidném prostředí, Navštívit můžete také dva vyhlášené aquaparky: Aquacolors u města Poreč (přibližně 20 km) a Istralandiu (asi 9 km od vesničky Brtonigla), kde je k dispozici až 20 různých tobogánů a skluzavek, gejzíry, vulkány, fontány a vodopády.

Možnosti stravy: polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 8 990 Kč
Poloostrov ve tvaru srdce, hluboko ponořen do bystrých modrých vod Jadranu, je ukrytou zahradou, která otevírá dveře do slunného a teplého Středomoří. Bez váhání jejich otevřete a dovolená snů se stane skutečností. Tato multikulturní a pohostinná oblast na malém prostoru spojuje množství rozmanitostí. Z její křišťálového moře, čistého pobřeží a přístavů, veselých rybářských lodí a kamenných uliček vyzařuje skutečný šarm Středomoří. Tento jedinečný kousek země svými malebnými středověkými městečky, roztroušenými po kopcích istrijského pozadí, dýchá klidem a jemností kontinentu, jehož přírodní scenérie připomíná nejkrásnější oblasti Toskánska nebo Provence.
Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.