vyhledat zájezdy


Dalmácie

Vila Marić ***
Chorvatsko, Dalmácie, Baška Voda

Moderní komfortní vila se nachází ve svahu na okraji letoviska Baška Voda a Brela. Je na kopci, a tak má většina apartmánů krásný výhled na celé letovisko. Oblázková pláž je vzdálená asi 200 m a vedou k ní strmé schody. V okolí najdete supermarket, restaurace a kavárny.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 8.6.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 2 990 Kč
Vila Milkovič ***

Dům Milkovič se nachází v těsné blízkosti městečka Omiš - od jeho malého starobylého centra ho odděluje řeka Cetina. Hned za mostem najdete obchody, restaurace, kavárny, obchody se suvenýry, tržnici se sezónním ovocem, zeleninou a rybami; asi o dvě stě metrů dále je přístav, ze kterého odplouvají výletní lodě na ostrov Brač. Velká městská pláž začíná u hotelu Plaža. Ubytování vhodné zejména pro mladé lidi a ty, kteří dávají přednost rušnějšímu prostředí, chtějí být blízko městečka a zároveň ne daleko od pláže. Z Omiše jezdí autobusy do okolních letovisek i do větších měst (Split, Makarska).

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 2 997 Kč
8.7
Vila Ivica ***+

Studia a apartmány domu Ivica již tradičně patří do naší nabídky ubytování v letovisku Duče. Dům se nachází v mírném kopci, v tiché části vesnice spolu s domem Neda. Venku na terase je gril, takže si můžete připravit grilované speciality podle místních receptů. Centrum Omiše je vzdáleno 1,5 km, restaurace a supermarket asi 120 m. K pláži se dá projít i podchodem pod cestou. Dům Ivica vám poskytne příjemné, domácké ubytování v centrální části letoviska s výhledem na členité pobřeží a dobrou základnu pro nové zážitky - co takhle vyzkoušet zipline v Omiši.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 2 997 Kč
Studia Mihaljevič **+

Dům se nachází v letovisku Duče, pouze 2,5 km od malebného městečka Omiš a přibližně 25 km jižně od Splitu. Jen cesta ho dělí od krásné písečné pláže s několika restauracemi a bary. Supermarket, autobusová zastávka a směnárna jsou blízko, stejně jako místní pekárna. Pokud nechce trávit den pouze na pláži, můžete vyzkoušet rafting na řece Cetina nebo se projít až k pevnosti Mirabella nad Omišem. Je z ní nádherný výhled na pohoří Mosor a ostrov Brač.

Možnosti stravy: bez stravy, snídaně, večeře, polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 2 997 Kč
8.2
Apartmány Jakov ***

Apartmánový dům Jakov se nachází přibližně ve středu Duče, blízko písečné pláže, od které ho dělí jen cesta. Necelých 100 m od domu je supermarket, restaurace, plážový bar, směnárna a zastávka autobusu. Navštivte nejen Omiš (2,5 km), ale udělejte si také výlet lodí na protilehlý ostrov Brač, vyzkoušejte rafting na Cetině a nezapomeňte ani na unikátní Split (cca 25 km).

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.6.2019 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 3 098 Kč
Střední Dalmácie je velmi žádaná oblast Chorvatska, která nabízí možnosti pro klasické trávení dovolené u moře, ale i různé nevšední zážitky. Rozprostírá se mezi přístavními městy Trogir a Ploče a zahrnuje i ostrovy Brač, Hvar či Vis. Obecně se pokládá za nejpůvabnější část chorvatského pobřeží a mnozí věrní návštěvníci tvrdí, že je to dokonce nejkrásnější přímořská oblast na světě, a to pro harmonii přírody a výtvorů lidských rukou. Bohatá subtropická vegetace se zde opravdu skoro dokonale snoubí s mnoha architektonickými pamětihodnostmi. Kulturním a ekonomickým centrem Střední Dalmácie je Split, označován jako perla Jadranu a málokteré město si podobné označení zaslouží více.

Podnebí je tu, zejména na pobřeží, typicky středomořské, charakterizované horkými suchými léty a mírnými deštivými zimami. Přechodná období mezi těmito ročními obdobími jsou velmi krátké, někdy se stanou doslova přes noc. Teplota moře je vhodná ke koupání většinou již od začátku května do konce září.
Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.