vyhledat zájezdyLast Minute

8.2
Studia Thanos
Řecko, Chalkidiki, Ouranoupolis

Hned při vjezdu do města Ouranopolis se nachází apartmánový dům Thanos. Z jeho balkonu uvidíte každého návštěvníka, který sem přijíždí. Dům poskytoval ubytování našim klientům téměř 10 let a my jsme ho s nadšením opět zařadili do naší nabídky. Těší se tomu i majitelé Thanos s manželkou Kateřinou, kteří jsou hostům vždy k dispozici a příkladně se o ně starají. Díky své poloze nad mořem poskytuje tento dům nádherný výhled na ostrůvky naproti a idylické panorama z balkonu či terasy. Do centra si můžete udělat krátkou, asi pětiminutovou procházku a od pláže vzdálené 80 m ho dělí jen cesta. Dostanete se k ní přírodním chodníkem.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 21.8.2019 | Možnosti dopravy: vlastní, letecká
Cena od: 6 090 Kč
8.6
Vila Christos **
Řecko, Chalkidiki, Polychrono

Villa Christos se nachází v klidné části Polychrono, ve vzdálenosti 300 metrů od krásné písečné pláže. Je to jeden z nejvyhledávanějších domů, které máme k dispozici v letovisku Polychrono. Sestává ze dvou vedle sebe stojících budov v prostorné zahradě s olivovníky a palmami, která je plná květů. Kolem domu je k dispozici pro hosty velká travnatá plocha, což ocení hlavně rodiny s malými dětmi, které si zde mohou bezpečně hrát. Poskytne Vám výborné podmínky pro příjemný odpočinek. V nedalekém centru objevíte množství obchodů, kaváren a taveren. Výhodou tohoto ubytování je i non stop recepce a velký lobby bar.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 12 dní
Termíny od: 21.8.2019 | Možnosti dopravy: vlastní, autobusová
Cena od: 2 990 Kč
8.4
Apartmány Mária
Řecko, Chalkidiki, Sarti

Dovolená v domě Maria bude mít jednoznačně kouzelnou atmosféru. Stojí totiž v tzv. starém Sarti nedaleko kostela, přístavu a v bezprostřední blízkosti obchůdků a skvělých taveren s tradiční řeckou kuchyní. Dům disponuje studiemi pro 3-4 osoby. Zařízení tohoto ubytování je jednoduché ale účelné a velmi lákavá je jeho skvělá poloha u pláže v srdci snad nejoblíbenějšího letoviska Chalkidiki. Prožijte dny na nádherné písečné pláži, která se nachází jen několik metrů od domu, nebo se vyberte objevovat blízké zátoky na sever od městečka.

Možnosti stravy: bez stravy, polopenze | Délka pobytu: 12 dní
Termíny od: 21.8.2019 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 3 890 Kč
Evangelia
Řecko, Chalkidiki, Sarti

V tzv. nové části Sarti, přibližně  300 metrů od rušného centra a několik kroků od písečné pláže, byl postaven dům Evangelia. Hosty zde přivítají příjemná studia, která mají z balkonů boční výhled na moře. Sarti je letovisko, jehož popularita je neoblomná, každé léto se sem vrací množství turistů, které láká pohodlná vzdálenost z ČR, písčitá pláž, rušný život a zcela přijatelné ceny a pestré fakultativní výlety.

Možnosti stravy: bez stravy, polopenze | Délka pobytu: 12 dní
Termíny od: 21.8.2019 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 4 190 Kč
9.1
Mare Monti
Řecko, Chalkidiki, Sarti

V oblíbené části Sarti Beach, přibližně 1 500 metrů od známého centra a necelých 300 m od pláže byl postaven aparthotel Mare Monti. Moderní budova disponuje i recepcí a bazénem s malým barem, kde se můžete během dne osvěžit. K dispozici jsou také lehátka a slunečníky. Sarti je letovisko vhodné pro všechny věkové kategorie a jeho popularita je prakticky neoblomná.

Možnosti stravy: bez stravy, polopenze | Délka pobytu: 13 dní
Termíny od: 21.8.2019 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 3 790 Kč
Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.