vyhledat zájezdy


Last Minute

8.8
Studia Tina
Řecko, Kalymnos, Massuri

Díky mimořádné oblibě studií Rita, kdy jsme často nedokázali pokrýt poptávky našich klientů po ubytování v Massouri, jsme do naší nabídky přibrali neméně dobře situovaný dům Tina, který stojí hned vedle oblíbené Rity. Studia prošla drobnými úpravami a mají stejná pozitiva, tedy polohu k centru a krásný výhled na ostrov Telendos, stejně jako skvělou majitelku, která se o dům příkladně stará. Od hezké písečné pláže dům dělí schody a vzdálenost jen necelých 100 m, centrum Massouri začíná přímo pod domy. Doporučujeme především pro páry. Díky poloze v sousedství Rity je možné ubytovat i skupinky přátel a především lezců, kteří ocení blízkou dostupnost lezeckých tras.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 28.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 6 950 Kč
8.5
Hotel Vouros Palace ***
Řecko, Kalymnos, Massuri

Kalymnos - ostrov proslavený lovci mořských hub, nabízí převážně ubytování ve studiích. Hotel Vouros je světlou výjimkou, která potěší především klienty preferující ubytování s polopenzí. Jednoduchá hotelová budova v tradičním stylu se nachází na snad nejvýhodnějším místě letoviska Massouri - blizoučko jeho centra a jedna z nejkrásnějších písečných pláží je jen přes cestu a po schodech dolů cca 50 m, případně o kousek dál po cestě. Jen pár set metrů odsud začínají lezecké trasy v Armeosu. Náměstíčko v Massuri najdete asi 50 m od hotelu stejně jako zastávku místního autobusu, který zajišťuje spojení s 8 km vzdáleným hlavním městem Pothia. Rodinné prostředí dotváří restaurace a kavárna Prego, kde se podávají bufetové snídaně a večeře s výběrem z daného menu. Během dne můžete vyzkoušet i další středomořské speciality, ale byla by škoda nezavítat během pobytu i do jiných vyhlášených restaurací v okolí.

Možnosti stravy: snídaně, polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 28.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 7 950 Kč
8.6
Hotel Nefeli ****
Řecko, Kos, Lambi

Lambi je jednou z nejoblíbenějších částí ostrova Kos. Nepochybně k tomu přispívá jeho skvělá poloha v blízkosti hlavního města Kos a jeho kouzelného přístavu, uliček s tavernami a suvenýry i známé "bar street" plné atraktivních barů a nočního života. V dostupné blízkosti této části byl postaven i hotel Nefeli, ve vzdálenosti jen 2,5 km od centra hlavního města. Hotel se skládá ze tří budov a hostům zpříjemňuje pobyt i přátelský bar u bazénu a minimarket. Na toulky ostrovem se můžete vydat i na kole – pronajmout si jej můžete na recepci - rovinatý terén ostrova a cyklostezky vedoucí přes hlavní město jsou jako stvořené pro tento dopravní prostředek.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 28.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 12 950 Kč
8.6
Studia Elva
Řecko, Parga, Ammoudia

Studia Elva se nacházejí v upravené zahradě ve vesničce Ammoudia, necelých 50 m od krásné písečné pláže lemované stromy a cca 450 m od říčky Acheron s krátkým korzem. Mají vkusně zařízený interiér a vybavený kuchyňský kout. Nechybí ani prostorné balkony s výhledem do zahrady nebo na moře a zahradní altán, kde si můžete vychutnat třeba ranní kávičku.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 10 dní
Termíny od: 28.6.2019 | Možnosti dopravy: vlastní, autobusová
Cena od: 3 990 Kč
Studia Dimitrakis
Řecko, Parga, Parga

Ve studiích Dimitrakis si budete užívat v první řadě jejich výhodnou polohu. Dům byl postaven v centru šarmantní Pargy, v jedné z jejích úzkých a klidnějších bočních uliček. Nejbližší obchod najdete již po 100 metrech a od centra dění vás dělí přibližně 250 m. Parga je mimořádně oblíbené letovisko s neskutečným kouzlem, barevnými domky, a kromě dvou městských pláží se můžete vodním taxíkem nechat převézt na další krásné nedaleké pláže Valtos nebo Lichnos.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 10 dní
Termíny od: 28.6.2019 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 5 590 Kč
Nejnovější akce
Playboy Week Playboy Week Playboy Week již od 8.4.2019!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.