vyhledat zájezdy

Kombinovaná doprava

Program:

Upředsezónních termínů (v květnu/červnu) je doprava do cílového místa zajištěna autobusy z Prahy, Brna nebo Bratislavy (dle popisu v tabulce), dále přes Maďarsko, Srbsko do Bulharska, Maďarsko, Srbsko,Makedonii do Řecka.

U zájezdů do Pargy pokračuje autobus do Pargy a na ostrov Lefkada. U zájezdů na Rhodos, Kalymnos a Krétu následuje přejezd přes řeckou pevninu do Athén a podle vybrané destinace trajekt na ostrov. U zájezdu na Zakynthos  je trajekt z Kilini na Zakynthos (cca. 1,5 hod.). U zájezdu na Skopelos je trajekt z Volosu na Skopelos (cca 3,5 hod.) Přesný čas odjezdu na ostrovy bude určen na základě časového harmonogramu trajektů v pokynech k zájezdu. Zpět letecky do Brna nebo Bratislavy.

U posezónních termínů (v září/říjnu) program platí opačně, tj. letecky z Prahy, Brna nebo Bratislavy (dle popisu v tabulce) do vybrané destinace v Řecku. Zpět trajektem z ostrovů, autobusem přes pevninu, přejezd přes Makedonii – Srbsko – Maďarsko – Slovensko – Bratislava, Brno nebo Praha (dle popisu v tabulce). Pobyt na místě je podle uvedeného počtu nocí s možností zakoupení fakultativních výletů. V souvislosti se změnami harmonogramu trajektů nebo s jinými neočekávanými událostmi má CK Aeolus právo posunout termíny zájezdů o 1 – 3 dny. Trasy a nástupní místa autobusů mohou být doplněny podle počtu klientů, resp. požadavků skupiny účastníků.

 Cena zahrnuje:

dopravu (autobus, loď, letadlo – nebo opačně), transfery z přístavu/z letiště na místo pobytu, ubytování na příslušný počet nocí a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami (v základní ceně je zahrnuto ubytování ve studiu, které určí CK), úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta a průvodce CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, poplatek za pozemní služby, palivový příplatek.

Nepovinné příplatky:

- ve vybraných destinacích je možnost výběru konkrétního studia/ apartmánu za cenu uvedenou již u konkrétního ubytování

(v jiném případě ubytování určuje CK Aeolus, bližší informace v našich kancelářích). Výběr konkrétního ubytování závisí na počtu volných pokojů ve std. / apt. / htl..

- možnost doobjednat místenky v autobusu za 140,- Kč

- komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den

Vezměte prosím na vědomí, že u zájezdů na Rhodos, Kalymnos a Krétu, kde je trajekt z Athén, je cesta do destinace delší a krom první noci v autobusu může být druhá noc ještě během cesty na trajektu.

Poznámka:

1. při přepravě lodí/trajektem autobus zůstává v přístavu a proto si během plavby každý klient zodpovídá za svá zavazadla sám.

2. plavba trajektem může být noční

Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.