vyhledat zájezdy

First Minute

9.1
Studia Paradis
Řecko, Rhodos, Stegna

Ve vesničce Stegna, necelých 50 m od oblíbené pláže, byla postavena studia Paradis, dříve známá pod názvem Anthoula. Studia jsou vsazena do upravené zahrady a některá nabízejí krásný výhled na záliv. Nízké domky s terasou jsou z každé strany obklopeny zelení. Stegna je vesnička, kde máte vše po ruce - pláž, taverničky či minimarkety.

Možnosti stravy: bez stravy, večeře | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 12.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 10 911 Kč
9.4
Studia Marianthi
Řecko, Rhodos, Stegna

Pokud je pro vás hlavním cílem dovolené odpočinek na krásné písečné pláži v typickém řeckém letovisku, pak je Stegna tím ideálním místem. Od nejhezčího úseku zmíněné pláže dělí útulná studia Marianthi pouze úzká místní komunikace. Tento příjemný dům nabízí ubytování pro 2-4 osoby, některé s výhledem na moře. Nákupy můžete obstarat v místních minimarketech a zdejší vyhlášené taverny a rybí restaurace nabízejí bohatou paletu autentické řecké stravy za výborné ceny. Rodina majitele studií o pohodlí svých hostů příkladně dbá a ve své sousední taverně hosty domu ochotně hostí. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují dovolenou ve studiích „na řecký způsob“ v klidnějším letovisku.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 12.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 11 366 Kč
Studia Anthoula
Řecko, Rhodos, Stegna

Velice oblíbená studia Anthoula se vyznačují vynikající polohou - pouhých 30 metrů od krásné písečné pláže v typickém řeckém letovisku ve městě Stegna. Nabízí studia s kuchyňským koutem pro 2-4 osoby. Nákupy můžete obstarat v místních marketech, okolní bary a restaurace nabízejí bohaté množství autentických řeckých jídel za skvělé ceny. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují dovolenou v typicky řeckých studiích v klidnějším letovisku.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 12.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 13 641 Kč
8.6
Hotel Faliraki Bay ***
Řecko, Rhodos, Faliraki

Letovisko Faliraki je mezi turisty z celé Evropy známé díky bohatému nočnímu životu. Najdete zde nespočet různých barů, restaurací, taveren, kaváren a obchodů. V klidné části na samém začátku tohoto rušného letoviska stojí menší rodinný hotel Faliraki Bay. Centrum je vzdáleno necelý 1 km, ale už v okolí hotelu naleznete dostatek obchůdků a restaurací. Třípatrová budova umístěná v menší zahradě je pouhých 100 m od krásné písečné pláže pravidelně oceňované Modrou vlajkou EU. Na pláži najdete veškerý servis: sprchy, kantýny i bohatou nabídku vodních sportů. Některé pokoje mají výhled na okolí, za příplatek je možný výhled na moře. Autobusová zastávka je asi 30 m od hotelu a zajišťuje poměrně časté a rychlé spojení do hlavního města nebo do centra Faliraki.

Možnosti stravy: polopenze | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 12.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 825 Kč
Hotel Evita Resort ****+
Řecko, Rhodos, Faliraki

Na okraji oblíbeného letoviska Faliraki, v klidném prostředí byl nedávno postaven hotel Evita Resort. Od živého centra s obchůdky, kavárnami, restauracemi ho dělí jen 1 km, zatímco hlavní město Rhodos je vzdáleno 15 km a malebný Lindos 32 km. Hotel byl postaven s respektem k životnímu prostředí a citlivě zasazen do zahrady, které dominuje velký bazén. Na své si tu přijdou milovníci all inclusive služeb, prostorné pokoje jsou vhodné i pro čtyřčlenné rodiny. Moderní resort s kvalitními službami, v klidnějším prostředí, nedaleko centra živého letoviska.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 12.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 917 Kč
Nejnovější akce
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.