vyhledat zájezdy
Doprava

Letecká doprava

 

Mezi naše osvědčené letecké dopravce patří letecké společnosti Travel Service a Smart Wings. Tyto společnosti budou v létě přepravovat naše klienty z Česka do dovolenkových destinací.

 

Autobusová doprava

 

Poměrně velká skupina lidí stále preferuje autobusovou přepravu. Důvodů je hned několik: někteří mají obavy z létání, jiní zase oblibují poznávat krásu krajiny či zemí přes skla autobusu. Aeolus myslí i na požadavky těchto zákazníků a dává jim do nabídky bohatý autobusový park s autobusy, minibusy a zkušenými řidiči. Autobusovou přepravu do jednotlivých středisek zajišťujeme luxusními autobusy, které jsou vybaveny polohovatelnými sedadly (kromě zadní rady), klimatizací, audio a DVD technikou, individuálním osvětlením. Autobusy mají dvojité tónovaná skla, telefon, ve většině z nich se nachází i WC. Z času na čas využíváme i patrové autobusy. Možnost zakoupit si teplé nebo studené nápoje je samozřejmostí. Během cesty je v autobuse k dispozici i v roli technického průvodce zkušený řidič, jehož povinností je dohlédnout na nástupní a výstupní místa, kontrolovat zasedací pořádek, v určitých případech zakoupit lístky na trajekt a zprostředkovat technické informace týkající se cesty. Neplní funkci pobytového delegáta. Transfery pro klienty k autobusové přepravě a na letiště (i do zahraničí - Brno, Praha, Budapešť) zajišťujeme zpravidla minibusy pro 8 - 15 osob, které mají tónovaná skla, luxusní sedačky, audio, samostatné topení a klimatizaci. Při menším počtu klientů může být transfer zajištěn i osobním autem.

Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.