Vila Vukovič Plaža

***
9
Chorvatsko, Dalmácie, Duče
Termín: 6.6.2020 - 13.6.2020 (8 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: vlastní
Základní cena: 4 631,67 Kč
Cena po slevě: 4 122,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Vila nese příjmení svého majitele - Vukovič a přívlastek si vysloužila díky atraktivní poloze přímo u široké písečné pláže letoviska Duče. Má dvě části, dvě za sebou stojící budovy situované na mořskou stranu; většina apartmánů má přímý výhled na moře. Všechny jsou prostorné, útulně zařízené a je možné doplatit si v nich klimatizaci. Omiš se svým starobylým centrem je vzdálen pouze 1,5 km.

Aeolus kategorie

***+

Oficiální kategorie

***

Kapacita

4 apartmány

Pláž

přímo před domem, písečná, se stromy, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení

první budova blíže k pláži: apartmán v prvním patře pro 2-3 osoby: oddělená ložnice s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo), kuchyňský kout s ledničkou, SAT TV, koupelna (sprcha, WC), balkon s výhledem na moře • apartmán v prvním patře pro 4 osoby: dvě samostatné ložnice, kuchyně s ledničkou, SAT TV, koupelna (sprcha, WC), balkon s výhledem na moře • apartmán pro 6 osob ve druhém patře: 2 ložnice a obývací pokoj (posuvnými dveřmi oddělený od kuchyně) s 2-lůžkem, kuchyň s ledničkou, dvě koupelny, SAT TV, balkon s výhledem na moře • druhá budova: apartmán v přízemí pro 4-6 osob • dvě oddělené ložnice • obývací část s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (děti), kuchyňský kout, lednička • SAT TV • dvě koupelny (sprcha, WC) • velká terasa • klimatizace (za poplatek)

Stravování

bez stravy; možnost doobjednání rozšířených kontinentálních snídaní a servírovaných večeří (výběr z menu) v místní restauraci

Náš názor

ideální místo pro rodiny s dětmi - nádherná písčitá pláž přitahuje jako magnet. Husté koruny stromů téměř po celý den poskytují chládek, ve kterém si ti starší příjemně odpočinou.

Cena zahrnuje

Uvedené ceny do Chorvatska jsou konečné a zahrnují:
Ubytování na uvedený počet nocí (pokud není uvedeno jinak, cena platí za pobyt sobota – sobota na 7 nocí), stravu dle výběru klienta v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, ložní prádlo, závěrečný úklid, spotřebu vody a energie, služby delegáta partnerské CK (pouze v letoviskách Duče a Omiš), DPH, pojištění proti úpadku CK, pobytový poplatek pro osoby nad 12 let.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62 Kč/ os./den

Předběžná cenová kalkulace Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.