Studia Mihaljevič

***
Chorvatsko, Dalmácie, Duče
Termín: 6.6.2020 - 13.6.2020 (8 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: vlastní
Základní cena: 4 322,50 Kč
Cena po slevě: 3 933,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Dům se nachází v letovisku Duče, pouze 2,5 km od malebného městečka Omiš a přibližně 25 km jižně od Splitu. Jen cesta ho dělí od krásné písečné pláže s několika restauracemi a bary. Supermarket, autobusová zastávka a směnárna jsou blízko, stejně jako místní pekárna. Pokud nechce trávit den pouze na pláži, můžete vyzkoušet rafting na řece Cetina nebo se projít až k pevnosti Mirabella nad Omišem. Je z ní nádherný výhled na pohoří Mosor a ostrov Brač.

Aeolus kategorie

***

Oficiální kategorie

***

Kapacita

7 studií

Pláž

písečná, členitá, téměř 4 km dlouhá, cca 60 m.

Ubytování / Vybavení

studio pro 2 nebo 3 osoby s výhledem na moře (pevné lůžka) • Studia pro 4 osoby (manželská postel a postel pro 2 děti) s výhledem na pohoří • apartmán s jednou dvoulůžkovou ložnicí, rozkládacím gaučem v kuchyňské části a výhledem na moře • klimatizace (za poplatek, platí se na místě) • satelitní TV • malý kuchyňský kout se základním vybavením • lednička • koupelna, WC • parkoviště před domem • zahradní grill

Stravování

bez stravy, možnost doobjednat večeře (servírované, výběr ze 2 menu) nebo polopenzi v místní restauraci.
Cena zahrnuje

Uvedené ceny do Chorvatska jsou konečné a zahrnují:
Ubytování na uvedený počet nocí (pokud není uvedeno jinak, cena platí za pobyt sobota – sobota na 7 nocí), stravu dle výběru klienta v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, ložní prádlo, závěrečný úklid, spotřebu vody a energie, služby delegáta partnerské CK (pouze v letoviskách Duče a Omiš), DPH, pojištění proti úpadku CK, pobytový poplatek pro osoby nad 12 let.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Předběžná cenová kalkulace Nejnovější akce
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.