Apartmány Jakov

***
8.4
Chorvatsko, Dalmácie, Duče
Termín: 6.6.2020 - 13.6.2020 (8 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: vlastní
Základní cena: 4 231,67 Kč
Cena po slevě: 3 766,00 Kč
Zobrazit kalkulaci

Popis ubytování

Apartmánový dům Jakov se nachází přibližně ve středu Duče, blízko písečné pláže, od které ho dělí jen cesta. Necelých 100 m od domu je supermarket, restaurace, plážový bar, směnárna a zastávka autobusu. Navštivte nejen Omiš (2,5 km), ale udělejte si také výlet lodí na protilehlý ostrov Brač, vyzkoušejte rafting na Cetině a nezapomeňte ani na unikátní Split (cca 25 km).

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

***

Kapacita

4 apartmány

Pláž

cca 70 m, písčitá, s lehátky a slunečníky za poplatek, k dispozici sprcha a několik barů

Ubytování / Vybavení

prostorné 6-lůžkové apartmány v přízemí i v patře • tři ložnice (v jedné z nich možnost přistýlky) • TV • kuchyň s ledničkou a základním nádobím • koupelna (sprcha, WC) • balkon • parkoviště (zdarma) • venkovní gril

Stravování

bez stravy; možnost doobjednání rozšířených kontinentálních snídaní a servírovaných večeří (výběr z menu) v místní restauraci

Cena zahrnuje

Uvedené ceny do Chorvatska jsou konečné a zahrnují:
Ubytování na uvedený počet nocí (pokud není uvedeno jinak, cena platí za pobyt sobota – sobota na 7 nocí), stravu dle výběru klienta v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, ložní prádlo, závěrečný úklid, spotřebu vody a energie, služby delegáta partnerské CK (pouze v letoviskách Duče a Omiš), DPH, pojištění proti úpadku CK, pobytový poplatek pro osoby nad 12 let.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62 Kč/ os./den
Předběžná cenová kalkulace Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.