vyhledat zájezdy

Letecká doprava 

Travel Service

Travel Service je největší českou leteckou společností. Travel Service provozuje pravidelné linky pod obchodní značkou SmartWings, charterové lety a privátní lety kategorie Business Jet. Letadla Travel Service přistávají během roku na více než 300 letištích 4 kontinentů. Travel Service působí kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, kde má své dceřiné společnosti.
Smart Wings
Obchodní značka SmartWings využívá zázemí moderní flotily Travel Service. Letadla jsou vybavena tou nejlepší a nejnovější technologií, a to jak v oblasti bezpečnosti, tak ve spotřebě paliva a míře hlučnosti. Důkladné prohlídky a údržba letadel vždy probíhají v souladu s přísnými předpisy, v přesných intervalech a v souladu s doporučením výrobce letadla. 

Černá listina leteckých dopravců k 15. 4. 2019 ke stažení zde


Postup pro vybírání nadváhy a dalších poplatků na letech

Travel Service a SmartWings


S účinností od 1.11.2018 společnost Travel Service, a.s. přechází na koncept kusový o váze 23 kg u zapsaného zavazadla + 8 kg u kabinového zavazadla. S tímto konceptem již nebude možné váhy zavazadel sčítat, limit jednoho zapsaného zavazadla bude 23 kg. Věříme, že toto zvýšení standardu služeb cestující uvítají a ocení.

Jednotná zavazadlová politika pro cestující smluvních CK:


- Povolená váha zapsaného zavazadla 23 kg / 1 kus + 8 kg kabinové zavazadlo.


- Nelze „poolovat“ (nelze sčítat váhu zavazadel v rámci rodiny/rezervace), bude povolen jeden kus zavazadla 23 kg na osobu.


- Lze si připlatit zavazadlo do 32 kg a nebo připlatit další zavazadlo do 23 kg navíc (jedná se o běžný standard leteckých dopravců).


- Stále platí, že jedno zavazadlo nemůže být těžší než 32 kg z důvodu manipulace na letištích.Cestující si může předem objednat a připlatit v CK:


1) Nadváha nad 23 kg (max. do 32 kg) = 675 CZK / 25 EUR


2) Každé další zavazadlo do 23 kg = 675 / 25 EURPlatba na letišti před odletem:1) Nadváha nad 23 kg (max. do 32 kg) - platba při odbavení 945 CZK / 35 EUR


2) Každé další zavazadlo do 23 kg - platba při odbavení 945 CZK / 35 EUR


Informace při poškození či ztrátě zavadel během letecké přepravy naleznete ZDE

Informace o možných detečních kontrolách uvnitř kontrolovaných zavazadel naleznete ZDE 

 

Nejnovější akce
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.