vyhledat zájezdy

Autobusová doprava

NÁSTUPNÍ MÍSTA


TRASA G

                    

 

Nástupní místo

Příplatek

Brno

parkoviště Teslova ulice

0,- Kč

Břeclav

čerpací stanice Benzina na začátku města (stará Břeclav)

0,- Kč

Bratislava

Parkoviště u divadla Aréna, Vídeňská cesta 10 (bývalý Lunapark)

0,- Kč

 

TRASA K

                                                                                    

 

Nástupní místo

Příplatek

Český Těšín

čerpací stanice Shell u autobusového nádraží, ul. Jablunkovská

400,- Kč

Ostrava

parkoviště naproti KD Vítkovice – ul. 28. října 1509/122

400,- Kč

Olomouc

Autobusová zastávka u supermarketu Albert, tř. Kosmonautů 113/27

300,- Kč

Brno

parkoviště Teslova ulice

0,- Kč

Břeclav

čerpací stanice Benzina na začátku města (stará Břeclav)

0,- Kč

Bratislava

Parkoviště u divadla Aréna, Vídeňská cesta 10 (bývalý Lunapark)

0,- Kč

PROGRAM AUTOBUSOVÝCH ZÁJEZDŮ

1. den - Odjezd podle stanovené trasy z ČR do vybraného letoviska.

2. den - Příjezd do cílového letoviska je plánován v dopoledních, případně odpoledních hodinách. Ubytování je

možné zpravidla po 14:00 hodině, stravování dle objednaného rozsahu.

Následující dny - Čerpání služeb na příslušný počet nocí v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami s možností účastnit se fakultativních výletů.

Předposlední den - Uvolnění ubytovacího zařízení podle pokynů delegáta nebo recepce v ranních či dopoledních hodinách. Čas odjezdu z letoviska bude upřesněn v místě delegátem nebo osobou pověřenou CK.

Poslední den – Návrat do ČR v odpoledních až večerních hodinách podle dopravní situace.

 

Místenky: zaplacené místenky jsou platné od posledního nástupního místa a neplatí ve svozových vozidlech. Cena místenky je 280,- Kč na osobu za zpáteční cestu. V případě změny typu autobusu může dojít ke změně číslování sedadel v autobusu. Dodržení shodné polohy sedadla v autobusu (např. druhá řada za řidičem vlevo atp.) se považuje za rovnocenné a odpovídající zakoupené místence.

 

Informace na závěr: Podrobnosti související s nástupními místy, svozovými trasami a přesnými časy odjezdů vám budou zaslány nejpozději 7 dnů před odjezdem v pokynech na cestu. U zájezdů typu Last Minute zakoupených méně než 7 dní před plánovaným odjezdem jsou informace poskytnuté ihned po uhrazení zájezdu.

U autobusových zájezdů na řecké ostrovy Korfu a Thassos, kde je součástí dopravy plavba trajektem na ostrov a zpět, zůstává autobus v přístavu. Klienti si sami vyzvednou svá zavazadla a přesunou se s nimi na loď. Během plavby klienti za zavazadla odpovídají sami až do doby, kdy je opět naloží v přístavu do autobusu, který je dopraví na místo pobytu. Stejně probíhá i zpáteční cesta z ostrova. Výjimkou je doprava na ostrov Thassos, při které se autobus nalodí na trajekt spolu s klienty.

Děti do 2 let musí mít z bezpečnostních důvodů v dopravním prostředku vlastní sedadlo, tedy platí dětskou cenu dopravy ve výši uvedené u konkrétního ubytování na www.aeolus.cz. Ovšem s ohledem na dlouhou dobu jízdy a na pohodlí ostatních spolucestujících důrazně doporučujeme zvážit cestování s nimi v rámci autobusových zájezdů.

Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.