vyhledat zájezdy

First Minute slevy 2020

Jedinečné slevy FIRST MINUTE

Dovolená s CK Aeolus se vyplatí!

Nečekejte s koupí dovolené na poslední chvíli! Krom výhodných cen máte na výběr mnohem více destinací i ubytování. Výhodou je, že pro čerpání slev stačí jen 40% zálohy.

Nejvyšší možná kombinace slev je do 28.2.2020 ve výši 16%.
FIRST MINUTE SLEVY:

9% do 28.2.2020

KUMULOVATELNÉ SE SLEVAMI:
3% pro členy Klubu Aeolus nebo 1% stalý klient (cestoval během posledních 2 let s CK Aeolus 1x)
3% celková úhrada zájezdu do 5ti dnů od podpisu smlouvy
1% speciální sleva (senior - nad 60 let, invalida, student, státní zaměstnanec, novomanželé)

S kalkulacemi či pro pomoc s výběrem toho správného zájezdu právě pro vás jsme vám plně k dispozici

Klub Aeolus:

Pokud jste s námi cestovali v minulých letech alespoň 2x a rozhodnete se jet s námi i v letošním roce - stáváte se členem Klubu Aeolus a obdržíte od nás klubovou kartu. O tom, že být členem se vyplatí, se už přesvědčilo mnoho našich věrných klientů a letos vás rádi přesvědčíme také. Pro sezónu 2020 jsme pro vás připravili:

− k automaticky získanému bonusu 2% pro stálé klienty vám poskytneme navíc další 1% slevy, tedy 3% celkem,
slevu 10% z cen fakultativních výletů na vaší dovolené v Řecku (nutno prokázat se delegátovi v místě pobytu klubovou kartou, nelze uplatnit ve všech destinacích, informujte se v CK),
zdarma místenku v autobuse u autobusových zájezdů,
− slevu 10% z pojištění při zakoupení zájezdu na naší pobočce, e-mailem nebo online
− v případě, že člen klubu z jakéhokoliv důvodu nebude moci 30 dní (a více) před zahájením zájezdu vycestovat, je změna náhradní cestující osoby zdarma
− pro členy Klubu platí garance ceny zájezdu i při zaplacení zálohy ve výši 40%

Stálí klienti:

Pokud jste během posledních dvou let (2019, 2018) alespoň jednou cestovali na dovolenou s CK Aeolus letecky nebo autobusem, máte nárok na bonusovou slevu ve výši 1%, která je slučitelná s dalšími slevami.

Speciální dětské ceny

U většiny ubytovacích kapacit z naší nabídky alespoň jedno dítě nehradí ubytování a můžete tak využít zvýhodněné ceny za dítě. Tuto zvýhodněnou cenu naleznete
u autobusových zájezdů do Řecka a u leteckých zájezdů do Řecka, Turecka i Egypta a pro letecké zájezdy začíná již ve výši 6990,- Kč a i na tyto zvýhodněné ceny je možné uplatnit slevu na First Minute!

Poznámky ke slevám

- všechny slevy se vztahují na ceníkovou cenu zájezdu uvedenou na webu pouze v uvedeném období FM slev

- slevy nelze uplatnit na příplatky

- slevy z ceny zájezdu je možné využít pouze při objednávce dovolené, není je možné uplatnit zpětně při doplatku za zájezd nebo po návratu z dovolené

- slevy nelze uplatnit na zájezdy typu Last Minute

- slevy se vztahují na letecké a autobusové zájezdy. U zájezdů vlastní dopravou, kombinovaných a poznávacích zájezdů je vždy uvedena sleva, která lze uplatnit

- speciální slevu lze uplatnit vždy jen jednu u jedné osoby, nelze je sčítat

Garance ceny zájezdu

Překvapilo vás někdy v minulosti při koupi zájezdu následné zvýšení jeho ceny z důvodu výrazné změny kurzu eura či dolaru nebo zavedení palivového příplatku? Pokud ano, u nás vám dokážeme zaručit, že se vaše dovolená neprodraží ani o jedinou korunu. Výslednou konečnou cenu zájezdu totiž významnou měrou ovlivňuje právě cena za dopravu, která se odvíjí od aktuální ceny paliv na světových trzích. Ta i v minulosti často podléhala prudkým výkyvům, právě vzhledem k nepředvídatelným situacím a dění ve světě. Proto má každá cestovní kancelář právo změnit cenu zájezdu na základě Všeobecných smluvních podmínek.

V Aeolusu vám CENU nezvýšíme!
Pokud zaplatíte 100% ceny již při uzavření Smlouvy o zájezdu (nejen požadovanou zálohu), cena zájezdu vám zůstane i v případě zavedení palivového příplatku či při zásadní změně kurzu nezměněna!

Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.