vyhledat zájezdyObjednání zájezdu

Objednání zájezdu

 • Osob- zavítejte do kterékoliv z našich kanceláří, kde vám pomůžeme vybrat dovolenou podle vašich individuálních představ a potřeb. Současně získáte další doplňující informace od našich školených prodejců.
 • Telefonicky - na základě telefonické objednávky vám zarezervujeme zájezd, zpracujeme cenovou nabídku a vytvoříme Smlouvu o obstarání zájezdu, kterou vám zašleme e-mailem nebo poštou. Vy nám následně zašlete podepsanou Smlouvu a zálohu uhradíte pohodlně bankovním převodem.
 • On-line / e-mailem, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - vyberete si na našem webu dovolenou, vyplníte objednávkový formulář a odešlete jej prostřednictvím www.aeolus.cz.

Zvolit můžete ze dvou možností:

nevazná objednávka, na jejímž základě vás bude kontaktovat pracovník naší CK, zodpoví vaše případné otázky a dohodne se s vámi na dalším postupu vyřízení objednávky;

vazná objednávka, kdy bude vámi vybraný zájezd závazně rezervován a my vás budeme kontaktovat pouze s pokyny k provedení platby.

 • Prostřednictm našich smluvch prodej- naše zájezdy nabízí přes 500 cestovních kanceláří a agentur po celé republice. Žádejte katalog a nabídky CK Aeolus ve vaší oblíbené místní cestovní kanceláři či agentuře. Zestručněný seznam našich nejlepších prodejců z různých měst a obcí v ČR naleznete na konci katalogu i na našem webu.

 Údaje potřebné k vyplnění smlouvy o obstarání zájezdu

Jméno a příjmení každého cestujícího • data narození, nezbytné především u dětí • adresa bydliště • telefon • číslo cestovního dokladu - je nutné u autobusových zájezdů • e-mail.

 Potvrzení objednávky – podpis Smlouvy o obstarání zájezdu

Ke Smlouvě o obstarání zájezdu obdržíte i certifikát o zákonném pojištění CK Aeolus proti úpadku a tzv. katalogový list s podrobným popisem ubytovací kapacity a objednaných služeb. Podpisem Smlouvy o obstarání zájezdu potvrzujete převzetí těchto dokumentů, souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona a seznámení se se Všeobecnými smluvními podmínkami účasti na zájezdech CK Aeolus.

 Ceny zájezdů

Ceny zájezdů jsou stanoveny v Kč na osobu, pokud není uvedeno jinak. U každého jednotlivého zájezdu na www. aeolus.cz naleznete podrobný rozpis, co cena u konkrétního zájezdu obsahuje. Všechny ceny našich zájezdů jsou konečné a ostatní zpoplatněné služby jsou fakultativní (např. místenky v autobuse, balíček komplexního pojištění, vyšší rozsah stravy, příplatek za klimatizaci atp.), jedinou výjimkou mohou být zájezdy do kempů v Itálii, kde může být na recepci účtovaná pobytová taxa, jejíž výše není v době přípravy katalogu známá.

Platba zájezdu

Při podepsání smlouvy o obstarání zájezdu je třeba uhradit smluvenou zálohu, při Last Minute zájezdech 100% ceny. Platit můžete v hotovosti nebo bankovním převodem na náš účet vedený v UniCredit Bank číslo 2106932542 / 2700. Zájezd musí být uhrazen v plné výši nejpozději do 30 dnů před odjezdem (neplatí v případě LM). Podrobné informace najdete v části Všeobecné smluvní podmínky.

 Úhrada zájezdu poukázkami

Přijímáme tyto poukázky:

SODEXHO – Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Bonus Pass

ENDERED – Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Benefififits,Ticket Compliments

CHEQUEDÉJEUNER– Šekdovolená,Unišek+, Cadhoc, Galery Beta

 • poukázky je možno uplatnit na celou nabídku zájezdů CK Aeolus do souhrnné výše poukázek 20.000,- Kč, maximálně však do hodnoty 50% celkové ceny dané Smlouvy o obstarání zájezdu;
 • poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (na poukázky se nevrací);
 • klient musí platbu poukázkami nahlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu a zároveň je nutno do Smlouvy o zájezdu uvést celkovou výši uplatněných poukázek;
 • poukázky je možno použít pouze na úhradu základní ceny zájezdu a jakékoliv slevy jsou poskytovány pouze z doplatku hrazeného hotově – tedy z rozdílu mezi cenou zájezdu a platbou v poukázkách;
 • poukázky NELZE přijímat na doplatek zájezdu;
 • poukázka není směnitelná za hotovost a to ani v případě storna zájezdu nebo pobytu;
 • poukázky je možné uplatnit pouze do data, které je na nich vyznačeno. V případě vytištění doplňujících informací na poukázce (např. vymezení konkrétní osoby apod.) je třeba tyto respektovat;
 • CK je při stornu zájezdu povinna nabídnout uživateli poukázek jejich čerpání na jiný zájezd nebo pobyt.

 Informace k palivovému příplatku v cenách leteckých zájezdů

Ceny dopravy jsou kalkulovány při cenové hladině stanovené dopravcem "Platts Barges FOB Rotterdam High" 500 USD / t. V případě, že cena paliva na světových trzích stoupne o více než 10%, na základě oznámení dopravce si cestovní kancelář vyhrazuje právo účtovat klientovi příslušný palivový příplatek.

Nejnovější akce
Chalkidiki v bezpečí! Chalkidiki v bezpečí! Větru a dešti neporučíme, Chalkidiki v bezpečí!
Jsme na nové adrese! Jsme na nové adrese! Od 1. 1. 2019 jsme na nové pražské adrese.
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.