vyhledat zájezdy

Objednání zájezdu

Objednání zájezdu

  • Osob- zavítejte do kterékoliv z našich kanceláří, kde vám pomůžeme vybrat dovolenou podle vašich individuálních představ a potřeb. Současně získáte další doplňující informace od našich školených prodejců.
  • Telefonicky - na číslech 222 523 172, 542 210 800, 723 317 396. N základě telefonické objednávky vám zarezervujeme zájezd, zpracujeme cenovou nabídku a vytvoříme Smlouvu o obstarání zájezdu, kterou vám zašleme e-mailem nebo poštou. Vy nám následně zašlete podepsanou Smlouvu a zálohu uhradíte pohodlně bankovním převodem.
  • On-line / e-mailem, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - vyberete si na našem webu dovolenou, vyplníte objednávkový formulář a odešlete jej prostřednictvím www.aeolus.cz.

Zvolit můžete ze dvou možností:

nevazná objednávka, na jejímž základě vás bude kontaktovat pracovník naší CK, zodpoví vaše případné otázky a dohodne se s vámi na dalším postupu vyřízení objednávky;

vazná objednávka, kdy bude vámi vybraný zájezd závazně rezervován a my vás budeme kontaktovat pouze s pokyny k provedení platby.

  • Prostřednictm našich smluvch prodej- naše zájezdy nabízí přes 500 cestovních kanceláří a agentur po celé republice. Žádejte katalog a nabídky CK Aeolus ve vaší oblíbené místní cestovní kanceláři či agentuře. Zestručněný seznam našich nejlepších prodejců z různých měst a obcí v ČR naleznete na konci katalogu i na našem webu.

 Údaje potřebné k vyplnění smlouvy o obstarání zájezdu

Jméno a příjmení každého cestujícího • data narození, nezbytné především u dětí • adresa bydliště • telefon • číslo cestovního dokladu - je nutné u autobusových zájezdů • e-mail.

 Potvrzení objednávky – podpis Smlouvy o obstarání zájezdu

Ke Smlouvě o obstarání zájezdu obdržíte i certifikát o zákonném pojištění CK Aeolus proti úpadku a tzv. katalogový list s podrobným popisem ubytovací kapacity a objednaných služeb. Podpisem Smlouvy o obstarání zájezdu potvrzujete převzetí těchto dokumentů, souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona a seznámení se se Všeobecnými smluvními podmínkami účasti na zájezdech CK Aeolus.

 Ceny zájezdů

Ceny zájezdů jsou stanoveny v Kč na osobu, pokud není uvedeno jinak. U každého jednotlivého zájezdu na www. aeolus.cz naleznete podrobný rozpis, co cena u konkrétního zájezdu obsahuje. Všechny ceny našich zájezdů jsou konečné. Mezi povinné patří pobytové taxy, víza a ostatní zpoplatněné služby jsou fakultativní (např. místenky v autobuse, balíček komplexního pojištění, vyšší rozsah stravy, atp.). Pobytová taxa je vyžadována v SAE a nově od 1. 1. 2018 je zavedena v Řecku a je splatná v místě pobytu, bližší informace na webu u konkrétního ubytování. V Egyptě je při vstupu do země vyžadované vízum, v aktuální výši 25 USD/osoba, které je vybíráno na letišti.

Platba zájezdu

Při podepsání smlouvy o obstarání zájezdu je třeba uhradit smluvenou zálohu, při Last Minute zájezdech 100% ceny. Platit můžete v hotovosti nebo bankovním převodem na náš účet vedený v UniCredit Bank číslo 2106932542 / 2700. Zájezd musí být uhrazen v plné výši nejpozději do 30 dnů před odjezdem (neplatí v případě LM). Podrobné informace najdete v části Všeobecné smluvní podmínky.

 

Úhrada zájezdu poukázkami

Přijímáme tyto poukázky:

SODEXHO – Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Bonus Pass

ENDERED – Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Benefits,Ticket Compliments, Cafeterie Benefity Cafe

CHEQUEDÉJEUNER – Šek dovolená, Unišek+, Cadhoc, Galery Beta

  • poukázky je možno uplatnit na celou nabídku zájezdů CK Aeolus
  • poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (na poukázky se nevrací)
  • klient musí platbu poukázkami nahlásit předem a je nutno do Smlouvy o zájezdu uvést celkovou výši uplatněných poukázek
  • poukázka není směnitelná za hotovost a to ani v případě storna zájezdu
  • poukázky je možné uhradit pouze do data, které je na nich vyznačeno
  • CK je při stornu zájezdu povinna nabídnout uživateli poukázek jejich čerpání na jiný zájezd nebo pobyt.

 Informace k palivovému příplatku v cenách leteckých zájezdů

Ceny dopravy jsou kalkulovány při cenové hladině stanovené dopravcem "Platts Barges FOB Rotterdam High" 500 USD / t. V případě, že cena paliva na světových trzích stoupne o více než 10%, na základě oznámení dopravce si cestovní kancelář vyhrazuje právo účtovat klientovi příslušný palivový příplatek.

Nejnovější akce
Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Informace o aktuální situaci v CK Aeolus Vážení klienti, současná situace, kdy jsou nařízením vlády uzavřeny nejen školy, restaurace, státní hranice, ale také všechny cestovní kanceláře, je pro nás všechny velice složitá.
Ocenění Ocenění Ocenění od obchodních partnerů vždy potěší a obzvlášť, když je udělené za naprosté minimum reklamací a maximální spokojenost našich společných klientů!
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Dokážou ženy převzít úlohu mužů, resp. mají muži skutečně hlavní úlohu? Nejen tyto ale mnoho dalších otázek se snažila pro CNN zodpovědět cestovatelka Katie Sehl na řeckém Karpathosu.