VILY V ŘECKU

Vila Fenia

vila se čtyřma ložnicemi pro 8 osob přímo na klidné pláži!

Vila prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2013 a nyní poskytuje úroveň luxusního 5 * standardu. Soukromá, prostorná vila je postavena doslova na pláži Gennadi, v klidném, ničím nerušeném prostředí. Vila disponuje vysokým standardem vybavení, velkým bazénem (8x5,5m), dřevěnými pergolami / přístřešky a nádherným výhledem do okolí. Nechybí barbecue s tradiční pecí. Více informací o vile najdete zde.

Foto album

Kréta - vilový komplex Gouves

Na severním pobřeží Kréty v letovisku Kato Gouves se nachází komplex 4 samostatných vilek: MINOS, DOMINIKOS, VITSENTZOS a LEFKIPPOS.

vila Lefkippos

Kamenná vilka pro 2-4 osoby!

Kamenná konstrukce jednotlivých staveb komplexu představuje tradiční krétskou architekturu s dotekem moderního designu. Bližší popis vily najdete zde.

Foto album

Villa Minos

Kamenná vila z komplexu Gouves pro 6-8 lidi s velkým bazénem!

Převládající bílé a zemité tóny navozují pocit harmonie a relaxu. Více informací o vile Minos naleznete zde.

Foto album

Vila Visentzos

Kamenná vila z komplexu Gouves pro 6-8 lidi!

Z terasy této luxusně vybavené stavby se můžete kochat výhledem na bazén i moře. Více informací včetně podrobného popisu naleznete zde.

Foto album

Vila Liogerma 

Letní dům pro 2 -  4 osoby s výhledem na okouzlující západ slunce!

Nedávno zrenovovaná vilka má ideální polohu v oblasti Alikias, pouze 6 min. autem do nejbližšího chráněného zálivu Panormos. Díky své poloze je z ní perfektní výhled na ostrov Skiathos a na malý ostrůvek Dassia. Váš balkón se tak stane tím nejlepším místem pro obdivování přírodních scenérií včetně západu slunce nad Egejským mořem. Podrobnější popis vily najdete zde.

Foto album

Blue & Green Cottage

Dům pro 2-6 osob s nádherným výhledem na okolní údolí s piniovým lesem!

V Blue & Green cottage si hosté užívají nejen klid a ticho ale díky mírně vyvýšené poloze domu i nádherný výhled na okolní zelené údolí s piniovými lesy. Vila představuje komfortní, moderní prostorný domov s přilehlými otevřenými terasami a s bazénem. Ve vzdálenosti 2 km se nachází vesnice Panormos s obchůdky dobře zásobenými čerstvou zeleninou a ovocem, s několika plážovými tavernami a bary. Kolem zálivu Panormos se táhne oblíbená pláž s bílými kamínky. Všechny ostatní vymoženosti moderní doby vám poskytne po 20 minutách jízdy hlavní město - Skopelos. Více informací o domě a místě najdete zde.

Foto album

Nena Cottage

Venkovský dům pro 2-4 osoby na skok od hlavního města

Nena Cottage je situovaný nad starou silnicí mezi letoviskem Stafilos a hlavním městem Skopelos, které je vzdálené cca 2 km. Je to malý venkovský letní domek v tichém prostředí obklopený rozlehlým olivovým hájem a mandlovníky. V okolí je množství chodníků ideálních pro pěší turistiku a procházky, při kterých i dnes potkáte místní obyvatele ostrova na oslících. I když se dům nachází na osamoceném místě, v blízkosti je hlavní město Skopelos se svým nezapomenutelným typickým koloritem, množstvím barů, restaurací a obchodů. Víc informací o domě najdete zde.

Foto album

Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě