vyhledat zájezdy

Studia Olga

Řecko, Thassos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

Dům Olga je obklopen pečlivě udržovanou zahradou, které dominuje menší dětské hřiště a altán se zahradním nábytkem a grilem. Klidné prostředí můžete střídat s ruchem centra, které se nachází ve vzdálenosti 400 metrů. Ve stejné vzdálenosti objevíte i ikonickou pláž Golden Beach s jemným pískem. Největší zásluhu na spokojenosti klientů má určitě majitelka, která tam tráví hodně času. Každému se snaží zpříjemnit pobyt a ukázat tradiční řeckou pohostinnost. Vřele doporučujeme!

Aeolus kategorie

***

Oficiální kategorie

**

Pláž

písečná cca 400 m (5 min.), slunečníky a lehátka za poplatek

Ubytování / Vybavení

2-lůžková studia ● 4-lůžková studia s dvojlůžkem a palandou pro 2 děti do 12 r. ● kuchyňský kout se základním vybavením ● chladnička ● klimatizace (za poplatek) ● TV ● sprcha / WC ● vysoušeč vlasů ● dětská postýlka na vyžádání zdarma ● WiFi zdarma ● balkon

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U autobusových zájezdů:

dopravu autobusem, zpáteční trajekt z pevniny, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Pobytová taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

Komplexní cestovní pojištněí 62,-Kč/os./den, • místenka 280,- Kč/os.

Nástupní místa


Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě