vyhledat zájezdy

Studia Olga

8.8
Řecko, Thassos, Skala Potamia
Termín: 2.8.2017 - 13.8.2017 (12 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: autobusová
Cena od: 8 250,00 Kč
Nezávazně objednat

Popis ubytování

Na první pohled se může zdát, že oproti dalším domům, které nabízíme v letovisku Skala Potamia, mají studia Olga nejméně atraktivní polohu. Opak je ale zdá se pravdou - po návratu našich klientů z dovolené dostala Olga jen ta nejlepší hodnocení. Vítězí totiž díky klidnému prostředí, pěkné zahradě, kde si mohou děti bezpečně hrát, i díky dobré pěší dostupnosti do centra. Velkou zásluhu na spokojenosti klientů samozřejmě má i paní majitelka, která je typickou reprezentantkou pravé řecké pohostinnosti. Centrum i pláž jsou vzdáleny přibližně 400 m. Doporučujeme především pro páry preferující klidnou dovolenou.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

**

Pláž

písečná cca 400 m, slunečníky a lehátka za poplatek

Ubytování / Vybavení

2-lůžková studia ● 4-lůžková studia s dvojlůžkem a palandou pro 2 děti do 12 r. ● kuchyňský kout se základním vybavením ● chladnička ● klimatizace (za poplatek) ● TV ● sprcha / WC ● vysoušeč vlasů ● dětská postýlka na vyžádání zdarma ● WiFi zdarma ● balkon

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U autobusových zájezdů:

dopravu autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky

Komplexní cestovní pojištněí 62,-Kč/os./den, • místenka 280,- Kč/os.

Nástupní místa

Trasa N: Brno, Hustopeče, Břeclav
Předběžná cenová kalkulaceNejnovější akce
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.
Infocesta 2016 Infocesta 2016 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chorvatsku, Albánii a Řecku.