vyhledat zájezdy


Hodnocení: 8.8

Studia Olga

Řecko, Thassos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

Na první pohled se může zdát, že oproti dalším domům, které nabízíme v letovisku Skala Potamia, mají studia Olga nejméně atraktivní polohu. Opak je ale zdá se pravdou - po návratu našich klientů z dovolené dostala Olga jen ta nejlepší hodnocení. Vítězí totiž díky klidnému prostředí, pěkné zahradě, kde si mohou děti bezpečně hrát, i díky dobré pěší dostupnosti do centra. Velkou zásluhu na spokojenosti klientů samozřejmě má i paní majitelka, která je typickou reprezentantkou pravé řecké pohostinnosti. Centrum i pláž jsou vzdáleny přibližně 400 m. Doporučujeme především pro páry preferující klidnou dovolenou.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

**

Pláž

písečná cca 400 m, slunečníky a lehátka za poplatek

Ubytování / Vybavení

2-lůžková studia ● 4-lůžková studia s dvojlůžkem a palandou pro 2 děti do 12 r. ● kuchyňský kout se základním vybavením ● chladnička ● klimatizace (za poplatek) ● TV ● sprcha / WC ● vysoušeč vlasů ● dětská postýlka na vyžádání zdarma ● WiFi zdarma ● balkon

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U autobusových zájezdů:

dopravu autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky

Komplexní cestovní pojištněí 62,-Kč/os./den, • místenka 280,- Kč/os.

Nástupní místa

Trasa N: Brno, Hustopeče, Břeclav
Nejnovější akce
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.