vyhledat zájezdy


Studia Marianthi

9.2
Řecko, Rhodos, Stegna
Termín: 26.9.2017 - 6.10.2017 (11 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Praha)
Cena od: 11 250,00 Kč
Nezávazně objednat

Popis ubytování

Pokud je pro vás hlavním kritériem výběru dovolené odpočinek na hezké písečné pláži v typickém řeckém letovisku, pak je Stegna tím ideálním místem. Od zmíněné pláže dělí studia Marianthi pouze úzká místní komunikace. Tento příjemný dům nabízí ubytování pro 2-4 osoby převážně s výhledem na moře. Nákupy můžete obstarat v místních minimarketech a zdejší taverny a restaurace nabízejí bohatou paletu autentické řecké stravy za výborné ceny. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují dovolenou ve studiích „na řecký způsob“ v klidnějším letovisku.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

**

Kapacita

8 studií

Pláž

cca 15 m od hezké písčito-oblázkové pláže, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení

jednoduchá příjemná studia pro 2-4 osoby • kuchyňka se základním vybavením • základní nádobí • lednička • TV • koupelna (sprcha, WC) • klimatizace (za poplatek) • balkon nebo terasa

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

zpáteční letenku PRAHA nebo BRNO – RHODOS – PRAHA nebo BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/ os./den
Předběžná cenová kalkulaceNejnovější akce
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.